PDA

Zobacz pełną wersję : 8 miesięcy z miesiącem przerwy



myst0
20-04-09, 21:40
Witam postanowiłem,że wrzucę swoje zdjęcia do oceny mówcie co poprawić itp.Dodam,że miałem przerwę miesiąc z powodu braku funduszów na karnet :lol:
i motywacji do ćwiczeń,ale na szczęście już jest ok ;d

startowałem z wagą 68 obecnie 77 kg dietę jako tako zacząłem stosować kolo 3 miesiąca do 6 potem już nie było zbytnio czasu starałem się jeść dużo i wartościowo

Jeżeli chodzi o siłę to troszkę poszła wyżej

Wycisk:
początek max -45 kg
teraz max - 72kg może bym i dotarł do tego 75,spróbuję niedługo :d

Uginanie ramion sztangą:
początek jakoś 25-30 kg nie pamiętam dokładnie
teraz max : 42 kg


Mam za sobą jeden cykl na mono z vitala + tauryna z olimpa

Obecnie od dzisiaj jade z drugim Mono z vitala + CP w tabsach zobaczymy jak podziała.


Wymiarów dokładnych nie znam ;/ podam jutro z rana jak zmierzę

biceps 34 cm

http://img2.vpx.pl/up/20090420/dsc02702.jpg
http://img2.vpx.pl/up/20090420/dsc02842.jpg
http://img2.vpx.pl/up/20090420/kopecplecyvp3.jpg - plecy jakoś po 5 miesiącach
http://img2.vpx.pl/up/20090420/dsc02845.jpg

PS. Wiem,że brzuch lipa,ale dopiero tydzień temu zacząłem robić :smile:

Pozdro

niewula
20-04-09, 21:59
nie obraz sie widze ze sila ci landie skoczyla ale czy ty spales na tej silce ?^^
troche to jakos wyrob:P
ale i tak jest miarowo soga dam :P

myst0
20-04-09, 22:02
Nie obrażam się zapomniałem jeszcze napisać,że łapki mi poszły najlepiej klatka trochę słabo,może wina złego treningu poczekam na więcej opini i mogę opisać trening.

LeBron23LBJ
20-04-09, 22:14
ogolnie troche fatu jest na bebzonie, cwicz dalej, nie przesadzaj z cyklami bo cos ci szybko ida a staz maly ;

PS. tak sie nie napina pleców

myst0
20-04-09, 22:16
miałem przerwę między cyklem ponad 8 tygodni

slim shady
20-04-09, 22:45
barki - średnio/słabo
klatka - masz lipomastię albo ginekomastię ?
łapy - widzę dysproporcję między rękami, pod pracuj nad kształtem bicepsów
nogi - brak
plecy - brak prostowników, zacznij robić Martwy ciąg, zacznij podciągać się na drążku, bez rewelacji
brzuch- nie oceniam

Podsumowanie : Coś nie podoba mi się Twój trening, nie przykładasz się do jedzenia, ogranicz słodycze bo tłuszcz łapiesz, zacznij wyciskać na hantlach, żeby wyrównać różnice nie tylko rozmiarową ale także siłową, zacznij ćwiczyć nogi, barki mi sie nie spodobały, zacznij robić jakieś wyciskania na nie i dodaj ćwiczenia na kaptury, na Twoim miejscu dorzuciłbym 3 razy w tygodniu aeroby w celu pozbycia sie tłuszczu i nie marnując przy okazji czasu na redukcję, uważam, że nie wykorzystujesz potencjału odzywek i szybko lecisz, za tą kase lepiej skup sie na diecie,

Życze powodzenia slim shady

Napinacz01
20-04-09, 22:54
łapa 34? kurde ja mam 34 i mniej wyglada wez zmierz jeszcze raz bo na 2 zdjeciu mi na 36, 37 wyglada ;D

myst0
20-04-09, 23:01
Lipo gineko ? pojde z tym do lekarza ponoć jedynym sposobem na pozbycie się tego jest redukcja ? . . . . nie mam zamiaru znowu zrzucać mięcha

myst0
20-04-09, 23:10
Napinacz 34 jest :P

SkalaOwp
20-04-09, 23:46
"lapa 34? kurde ja mam 34 i mniej wyglada wez zmierz jeszcze raz bo na 2 zdjeciu mi na 36, 37 wyglada ;D" Duzo zależy też np od wzrostu. Ja w ręku mam prawie 40 , a wygląda bardzo słabo.

lovelas69
21-04-09, 07:21
nie ma co zbytnio oceniać... drobniutkie zarysy są na drugim zdjęciu i to by było tyle... ogólnie lipaa : /

Jolly
21-04-09, 07:39
Lipo gineko ? pojde z tym do lekarza ponoć jedynym sposobem na pozbycie się tego jest redukcja ? . . . . nie mam zamiaru znowu zrzucać mięcha

Sądząc po fotkach to raczej tego nie masz, tylko zatłuszczoną klatę.

A co do fotek to spoko. Masz teraz 2 drogi. Masować, lub redukować i masować. Ja bym wziął się porządnie za masowanie. Solidny trening i dieta, a potem redukcja, rzeźba i będziesz ładnie wyglądał.

//Jolly

myst0
21-04-09, 13:32
No właśnie o to mi chodzi miałem się brać za redukcję i rzeźbić,ale do wakacji się nie wyrobie,dlatego postanowiłem masować dieta jest znowu ograniczam teraz tłuszcze i dorzucam jakieś aeroby jak znajdę na necie coś.

dzięki Jolly