PDA

Zobacz pełną wersję : Mam kilka kg nadwagi



Adam86
20-03-06, 12:13
Witam wszystkich
Mam 19 lat,183 cm wzrostu i ważę niestety 86 kg.Chciałbym zejść do 80 kg.Jestem dosyć silny.Mam 35 cm w bicepsie,90 cm w tali,95 cm w klacie,68 cm w udzie(są dobrze umięśnione,więc pewnie przez nie waże kilka kg więcej niż normalny człowiek).W gimnazjum robiłem 50 pompek na wielkim luzie,dziś z trudem dochodzę do 30.Rok temu chodziłem na siłkę przez miesiąc i leżąc na plecach podniosłem sztangę ważącą 87 kg.
Potem zacząłem trenować karate i teraz w ciągu tygodnia mam 4,5 godziny treningów.Niestety przez moją wagę jestem trochę wolniejszy od kolegów,dlatego chciałbym zejść do tych 80 kg i mieć ładnie wyrzeźbione ciało jak inni(szczególnie chodzi mi o brzuch,bo chciałbym mieć "drabinkę" i potem ją utrzymać)..Dlatego proszę Was jaką mam dietę stosować i jakie ćwiczenia mam robić w domu?Aha.Moglibyście też poradzić jakiś "wzmacniacz" dzięki,któremu miałbym energię przez cały półtoragodzinny trening karate?Jeszcze dodam,że obecnie poza treningami karate nic nie robię(bo na piłkę jest jeszcze za zimno)ale mogę to zmienić.
Please Pimp my body :mrgreen:

tomek.
20-03-06, 15:42
napisz jak wyglada trening karate(chodzib o to czy masz przez cały trening wysokie tentno)
o co ci chodzi z tymi wspomagaczami?czy na spalanie potrzebujesz supli?
masz dostep do rowerka stepera basenu biegania?

dieta to w sumie poł sukcesu ale odpowiedni trening twz musi być.

jezlei nie masz w tym karate kategori wagowych to nie zrzucaj wagi co ci po szybkości(i tak nie wieże w to że ciezszy to dużo wolniejszy) ? spojż na zawdoników ufc goście waża po 110 kilo i raz przypierdola i lezy

Adam86
21-03-06, 11:30
W ciągu treningu najpierw mamy 15-minutową rozgrzewkę i wtedy mam wysokie tętno,a potem to zależy czy mamy kata(czyli kształtujemy technikę i ruchy) czy kumite(walka).Jeżeli to 1 to tętno jest nieco wyższe od normalnego,jeżeli to 2 to jest wysokie,a nawet bardzo wysokie.w trakcie teningu mamy różnie przerwy.Czasami są co 20 sekund(wtedy ostro i szybko walczymy) i mamy kilkadziesiąt sekund przerwy,czasami walczymy 3 minuty i mamy przerwę minutową.Nie ma kategorii wagowych.Chciałbym jakiegoś dobrego wzmacniacza(np.l-karnitynę czy coś lepszego),dzięki któremu byłbym wstanie wytrzymać cały trening na wysokich obrotach,żebym miał energię przez cały trening(szczególnie chodzi mi o trening kumite.
Nie tylko chcę schudnąć,żeby być szybszym,ale też dlatego,że chcę dobrze wyglądać,a nie mieć brzuszka.Chciałbym do lata mieć drabinkę na brzuchu.
Aha.byłbym zapomniał.Mam w domu rower stacjonarny.

tomek.
21-03-06, 11:50
jezli teraz waga nie idzie w góre to jest ok

najekonomiczniej jak bedziesz w dni bez treningu karate rano na czczo po przebudzeniu jeżdził na rowerku tętno musi byc na poziomie 140-160. 1-3 takich trenignów w tygodniu. a żeby rozbudowac sylwetke to siłownia :mrgreen:

ba pobudzenie idealny jest Shock Therapy z universala . kosztuje prawie 200 zeta ale starcza na ponad 4 miesiące przy 3 trenignach na tydzień

a jezlei chodzi o tańsze rozwiazania to kofeina 200 mg i efedryna(np z tabletek tussipect mozesz kupić bez recepty w aptece) 50mg.

efedryne i kofeine tak jak ci napisałem bierze tez sie na splanie tłuszczu. efedruna jest antykatabolikiem(czyli oszczędzi ci mięsnie) hamuje apetyt podwyższa temperature(dzięki temu spala sie tłuszcz)

Adam86
21-03-06, 15:33
Ten trening na rowerku ile ma trwać minut?
Chyba kupię tą efedrynę.Ile ona kosztuje?Czy bardzo podnosi temperaturę(powyżej 38 stopni)?Ja powinienem unikać wysokich temperatur,więc jest to dla mnie bardzo ważne(jako małe dziecko miałem padaczkę,ale teraz jestem w pełni zdrowy).

tomek.
21-03-06, 15:56
w teori o 1 stopień ale nie wiem jak jest bo nie mierzyłem. bedziesz anpewno sie bardziej pocił.

jezlei nie masz problemów z sercem i układme krwionośnym to nie ma większych przeciwwskazań co do zarzywania efedryny. w aptece tussipect kupisz za 5 zł w blistrze masz 20 tabletek każda po 15 mg.

na rowerku powinienies jezdzić koło 30 minut

Adam86
22-03-06, 00:52
Wielkie dzięki.Jutro zaczynam jeździć na rowerku i idę do apteki po efedrynę.mama nadzieję,że do lata będę miał drabinkę :mrgreen:

vold
22-03-06, 08:37
Jeśli chodzi o efdedryne to nie polecam tusipetu jak równiesz innych środków na katar jak np. Cirrus który zawiera aż 120 mg pseudoefedryny, jak już ktoś się decyduje na efekę to z prawdziwego zdażenia a jak chce ktoś zwiększyć działanie to efedryna+kofeina+aspiryna przy okazji dostanie kopa na treningu, lub zakupić jakieś thermo też daje fajne efekty.

Jeśli chodzi o jazde na rowerku stacjonarnym to wspaniałe rozwiązanie i super efekt ale troszke trzeba pojeździć i dosyć szybko a obciążenie nie gra roli , najlepiej jaździć rano po przebudzeniu wtedy trening nie musi być tak długi.

Pozdrawiam. :wink:

Adam86
22-03-06, 11:48
Czyli lepiej kupić mieszankę efedryna+kofeina+aspiryna? Ile to razem może kosztować?

vold
22-03-06, 12:54
To nie tak, efedryne kupujesz np. firmy ARSAN a do tego zwykłą tabletke aspiryny a kofeine ładujesz np. w kawie.

tomek.
22-03-06, 16:36
arsana kupisz w tureckich aptekach albo u lokalnego dilera :razz:
cena wychodzi kilka krotnie droższa niz w przypdaku tussipecta. ale jakośc lepsza bo nei masz inncyh substancji w tym jakiś ziołek jak w tussi. za jakośc sie płąci.

Adam86
22-03-06, 23:33
To efedrynę kupię tusipecta i aspirynę.Gdzie mogę oprócz kawy(której nie lubię) znaleźć kofeinę?

tomek.
23-03-06, 07:18
kofex, coffitos w aptekach i w sklepach sa tabletki z kofeiną.

albo jak ktos nie chce sie pierdolić to jak pisał valdemort kupic thermal pro

vold
23-03-06, 11:28
Jak nie lubisz kawy, proponuje napój energetyzujący ja tak robiłem ,
Ja proponuje czystą efke nie tussi a jak nie masz dostępu to zakup thermo ale tego też jest masa i te konkretne też są z pod lady, a przynajmniej tak było dawniej nie wiem jak teraz, ale w sklepach kulturystycznych te lepsze mają spore ilości kofeiny i dają mega kopa na treningach i już przez samo to spala się tkanke tłuszczową .

Teraz używam efke ale dawniej stosowałem thermo naprawde z różnuch firm i z tego co pamiętam to dobre były z firmy PROLAB przynajmniej na mnie najlepiej działały,
ale dzisiaj tak patrzyłem po sklepach na necie i nigdzie tego już nie widze, tak że nie wiem.

tomek.
23-03-06, 16:31
wpisz sobie thermal pro w wyszukiwarce można bez problemu kupić na necie zawiera efedryne a wedug naszego prawa nie powinno go sie sprzedawac.

vold
23-03-06, 20:35
Toś mnie zaskoczył :shock: jak jeszcze zawiera efedrynę to już całkiem super, poszperam troszke. :wink:

Lendii
23-03-06, 21:14
LOL :mrgreen: fajnie fajnie piszcie :D takich tekstow wiecej

vold
24-03-06, 10:30
Apropo tego thermal pro , szukałem troszke miałeś racje, jest jak byk, nawet taniej chodzi niż dawniej fajnie pisze na wstępie: Najsilniejszy spalacz tłuszczu połączenie kofeiny,aspiryny,efedryny.

A jak bardziej się zagłębiłem , dokładnie interesował mnie skład to jest taki:

Jedna kapsułka zawiera: Ma Huang Extract 8% 250mg, Caffeine USP 200mg, White Willow Bark (Salix alba) 75mg, Cayenne (40.000 SCU) 50mg, Ginger Root 50mg.


Porównywałem do tych moich dawnych opakowań i skład jest niezły ale nie ma tutaj nic o efedryny chociaż w tych starych co miałem też nie było a działało świetnie.

tomek.
24-03-06, 15:55
własnie nie wiem jak to jest
zalęzy jakiej firmy jest ten thermal
niektóre sa przemycane ze wschodu i zawierają naturalna efedryne(ma huang) czy jakies ziółka(kilka miechów temu jakąs laska kipnęła zarzywając, pewnie wrzuciała poł paczki naraz i poszła na disco ale to już jej sprawa)

musisz szukać w składzie ephedrine hcl, to syntetyczna efedryna bez żadnych domieszek ziół