PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy trening prosze o ropiske



alabruda77
20-04-09, 14:55
Witam wszystkich i proszę kogoś doświadczonego o stworzenie lub namiary na trening 5 razy w tygodniu cel masa i siła. Prosze aby w treningu bardzo zaawansowany na górne partie mięśni z mniejszym naciskiem na nogi;) sprzęt jakim dysponuje to podstawa bez żadnych maszyn czyli np ławka + i -
modlitewnik, wyciąg, hantle, gryf prosty, łamany, brama, drążek. proszę aby trening zawierał w ćwiczeniu 4 serie z zwiększaniem obciążenia. Z góry dziękuje i proszę o poważne podejście do sprawy
Waga 90
wzrost 190
staż powyżej 1 roku
cykle odzywki 2 na ssa

lovelas69
20-04-09, 16:47
myślę, że trening 5 razy w tygodniu to przesada... 3 razy w tygodniu spokojnie Ci wystarczy... jest parę tematów wystarczy poszukać...
staż 2 razy na SAA hmm ciekawie :) a dopiero trochę ponad rok ćwiczysz i na dodatek o trening się jeszcze pytasz- hehe bardzo ładnie :)

pan.wiesiu
20-04-09, 16:49
jak 5 razy/tyg to nie za bardzo na mase...

dzial trening

pozdrawiam;
wiesiek

klocur
20-04-09, 18:00
jak masz takie wygorowane wymagania odnosnie ilosci serii, powtorzen, dni treningowych itp to rozpisz sobie sam i daj do oceny

Jolly
20-04-09, 20:11
Pojedź tym:
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=13623

5* w tygodniu to przesada, gdzie regeneracja i odpoczynek?. I nie zaniedbuj nóg, a wręcz przeciwnie, poświęcaj im najwięcej czasu.

//Jolly

alabruda77
20-04-09, 22:14
poszukam ale myślałem że ktos mi rozpisze ale trudno może coś znajdę odpowiadającego