PDA

Zobacz pełną wersję : BCAA , amino , glutamina



Aponax
19-04-09, 18:20
Witam , mogłby ktoś polecic mi jakies dobre suple[mam na mysli bcaa amino i glutamine (na suplach w ogole sie nie znam ,wiec prosze o wyrozumialosc ^^[nie wliczajac gainerow itp])] mam zamiar wydać na to ok. 300 zł miesiecznie (jezeli zajdzie potrzeba to i wiecej) , dodam tylko ,że jedna dzienna porocja to :
- BCAA (10g)
- amino (15g)
- glutamina (15g)

bede wdzieczny za każda sensowna odpowiedz.


pozdrawiam Aponax :]

ht
19-04-09, 19:10
bcaa+g power. sports one. bcaa+gluta w jednym suplu. aminokwasy uniliver universal. z bydla czy cos takiego ale robia furore. kazdy u mnie chwali.

Aponax
19-04-09, 19:19
mogłbym prosic o linki na allegro czy do jakiegos sklepu ??i mniejwiecej na ile taka jedna pucha mi wystarczy (nie napisales ile co ma tab/mg)?

slim shady
19-04-09, 19:31
będe się powtarzał
Activlab - BCAA Powder XTRA L-Glutamine
glutamine sobie daruj jak chcesz miec kase na cos sensownego

Aponax
19-04-09, 19:38
slim shady , mogłbys napisać dlaczego glutamine odpuścic sobie ?
a jesli moge zapytac o aminy to jakie wziaść?
Moja wiedza na temat suplemetow konczy sie gainerach (zawsze podpowiedał mi kolega z siłowni [stary weteran ktory juz nie cwiczy] lecz wyjechal i nie mam u kogo zasiegnąc porady). A co powiedziec o BCAA , Amino i glutaminie z Olimpu tylko ,że one sa w kaps.?

slim shady
19-04-09, 19:53
czytałem wyniki kilku badań, z których wynika, ze glutamina nie działa
aminy- chodzi Ci o aminokwasy proste ? nie potrzebne Ci bo masz je już w Bcaa, z Olimpu spoko produkty, z Universala też są dobre ale drogie

LeBron23LBJ
19-04-09, 20:04
ja czytalem rowniez badania w ktorych pokazuja jednak co innego że gluta naprawde przyspiesza regeneracje itp., niewiem skad nagle badania ze ona nic nie daje, gdzie znalazles takie badania? jakis link, cos, gazeta?

slim shady
19-04-09, 20:12
poszło na pw

MolderDist
20-04-09, 15:53
Również się powtarzan

Bcaa - tylko Bcaa Xtra z Activlabu - w tym momencie najlepsze posunięcie

Glutamina - Glutabolic z Nutrabolics - jest to mix glutamin, z piperyną etc więc lepiej wychodzi!

Z aminokwasami skupiaj się tylko w porze okołotreningowej, czyli przed/w trakcie/po treningu.

Aponax
20-04-09, 19:57
spoko wiem kiedy i w jakich dawkach brac . Chodzi mi o dobra firme na rynku dzieki za odpowiedzi kazdy dostaje soga za pomoc :]

Chesterxxxxx
22-04-09, 12:06
Sam jestem na etapie dobierania BCAA i Glutaminy, bralem juz BCAA Olimpu, Vitalmaxa, Treca i wlasnie ActivLab`u, ustalilbym taka kolejnosc:

1.Trec
2.ActivLab
3.Vitalmax
4.Olimp

Trec`a to byl Anabolic BCAA System z Tauryna i to byl 1szy suplement na samym poczatku powaznej przygody z Body Building`iem wiec efekty byly zdumiewajace ale na poczatku zawsze tak jest wiec warto wziasc poprawke na to...

Zastanawiam sie nad BCAA Nutrabolics a mianowicie Growth Factor, estry Leucyny, Waliny i Izoleucyny podobno jakies mocniejsze, Glutamine chcialem Aminostara ale wzgledy finansowe zmusza mnie chyba do kupna BCAA X-tra Activlabu, dawki porzadne, bralem ostatnio i bylem zadowolony wiec zalowac nie bede, Ty tez raczej nie bo dawki sa potezne i za ekonomie Oscara bym im dal...

Pozdro!

MolderDist
22-04-09, 15:37
Growth Facotory oprócz Bcaa Xtra również biore i nie widze różnicy pomiedzy cenową :/ więc przy tej cenie growth factory nie polecam.