PDA

Zobacz pełną wersję : Formuła 1 BMW? Wasze Opinie



Fehu
19-04-09, 12:04
Witam jako, że oglądałem dzisiaj F1 postanowiłem założyć temat o waszych opiniach..
Moje zdanie na temat tegorocznego sezonu F1 BMW, Ferrari, Mercedes Mclaren to zupełne dno w porównaniu z ubiegłym sezonem gdzie te 3 teamy tak naprawdę rządziły w tym sezonie wszystkie 3 drużyny walczą ze sobą (tak jak w ubiegłym) lecz niestety w drugiej połowie tabeli...
Brawn Mercedes jest daleko w przodzie za BMW niby mówią ze to zasługa tego podwójnego dyfuzora (poniekąd na pewno), ale przecież Red Bull go chyba nie posiada a dzisiaj team pokazał świetną klasę...
Nie wróże Kubicy w tym roku sukcesu ze wyglądu na słaby samochód z tego co słyszałem w komentarzach inżynierowie BMW nawet nie maja za bardzo pomysłu jak go polepszyć, gdzie Mclaren, Renualt wprowadzają już zmiany konstrukcyjne w celu dogonienia czołówki.. Inżynierowie Ferrari również wydaja się bez radni

pawelek616
19-04-09, 21:46
Również interesuje sie F1. Jak dla mnie jest to sport w którym rzadko wygrywają najlepsi. Jak wiadomo to Alonso i oczywiście Robert są najlepszymi kierowcami ale niestety nic nie mogą zrobić bo mają za słabe autka.

Co do tych dyfuzorów...znaleźli się cwaniaki co znaleźli luke w przepisach i teraz wygrywają. Przynajmniej nie jest tak nudnawo jak przed rokiem ale chociaż Robert walczył.

Najbardziej jednak mi szkoda Roberta. W popszednim sezonie pokazał klase. W drugiej połowie sezonu BMW odpuściło bo przygotowywało sie na obecny sezon jak widać z mizernym skutkiem. Jestem ciekaw rywalizacji jak wszyscy będą mięli te dyfuzory i niech w końcu wygrywają najlepsi.

tm7
19-04-09, 22:10
Ross Brawn znalazł tą lukę i powiedział o tym publicznie, błąd innych że to zlekceważyli i nie wykorzystali do tej pory.
Bmw w tym sezonie słaby bolid, Ferrari jakieś dziwne problemy ma, Red Bull i Brown niezłe maszyny zrobili zobaczymy co to będzie, narazie jest ciekawie. Mi się wydaje że ferrari wyciągnie wnioski i w następnym sezonie będzie znowu najlepsze. Wydawało się do tej pory ze w f1 to tylko ferrari maclaren i po nich bmw się liczą, a po tych zmianach przepisów teraz wiele zespołów ma szanse na wygranie wyścigów, wszystko się wyrównało.

kaaamil
19-04-09, 22:15
Dyfuzory w Australii były czymś nowym, wszyscy uważali że to luka w przepisach. Nawet Max Mosley ( szef Międzynarodowej Federacji Samochodowej) powiedział przed wyścigiem w Melbourne że na pewno będzie fala protestów przeciwko dyfuzorom. jednak FIA uznało że dyfuzory używane przez Browna, Williamsa i Toyotę są legalne. F1 to sport zespołowy. Kierowcy nie dzielą się na dobrych i złych. Dostają się tam prawdziwi profesjonaliści. Wielką role odgrywa technika, taktyka, warunki na torze ( szczególnie podczas dzisiejszego GP), no i szczęście. Ogólnie ten sezon to duże zmiany m.in wprowadzenie KERSu. Myślę że na razie nie ma co się martwić o Kubicę i BMW. W zeszłym sezonie Massa dwóch pierwszych wyścigów nie ukończył ( nie mógł dobrze prowadzić bolidu bez kontroli trakcji) a jednak do końca walczył o mistrzostwo.
A teraz fanom F1 polecam wciągającą grę o wyścigach formuły:
http://www.gpro.se/
Według mnie ciekawy manager formuły.

tm7
19-04-09, 22:18
Mi się wydaje że nie ma się co martwić o ferrari, ale o kubicę i bmw już bardziej.

tm7
26-04-09, 20:42
Ale BMW dzisiaj dało czadu xD

slim shady
26-04-09, 20:55
no ładnie :D coraz wyżej mierzą

tm7
27-04-09, 10:11
odwróćmy tablicę a Kubicę mamy na przedzie :D