PDA

Zobacz pełną wersję : Roztrenowanie po treningu wstępnym



Robal
03-12-06, 17:26
Witam! Jestem początkujący. Zacząłem ćwiczenia wstępne - 3 miesiące na przyzwyczajenie mięsni! Kolejny etap to plan na mase mięsniową -> 8 tyg. No właśnie, przystąpić do roztrenowania (tu: bieganie) czy odrazu przystąpić do nowego planu, bez żadnej przerwy?

jonasz7
03-12-06, 17:41
Między jednym a drugim planem powinna być przerwa regeneracyjna min. tydz.(całkowicie bez ćwiczeń)
pzdr.

Czaja
03-12-06, 18:16
Mam nadzieję że przed rozpoczęciem treningu na masę jesteś dostatecznie odtłuszczony.

Robal
03-12-06, 18:27
Odtłuszczony? Należe do grupy tych najchudszych także chyba mi to nie grozi. Przerwa całkowicie bez ćwiczeń? Nawet bez biegania, pływania itp?

Czaja
03-12-06, 22:16
Spoko, zapytać nie wolno? To spokojnie możesz masować.

jonasz7
04-12-06, 15:39
Bieganie i pływanie chyba można ale skoro jesteś szczupły to poco ci te aeroby. No chyba że chcesz :mrgreen:
pzdr.

Robal
04-12-06, 15:56
Przecież aeroby tyczą się wszystkich, szczególnie przy roztrenowaniu!! A poza tym kondycja! Ale to wybór indywidualny każdego z nas. NIe stawiam tylko na mięśnie! Kondycja (szybkość) z połączeniem mięśni to jest dla mnie coś! Nie chcę być napakowany i nie umieć poruszać się jak większość kulturystów (respect). Tylko siłownia i siłownia.. i jeszcze raz siłownia.. heh.


Spoko, zapytać nie wolno?
Jasne, że wolno.