PDA

Zobacz pełną wersję : Kreatyna ale jaka jest najlepsza na masę ?????



kamilos
03-12-06, 16:47
Witam. Jestem nwoym użytkownikiem forum mam do was pytanie jaką kreatynę najlepiej brać tzw jaka najlepiej buduje masę chodzi mi o rodzaj bo na rynku to trochę ich jest i nie mam pojęcia którą wybrać. A i czy lepszy jest proszek czy tabletki. Przy okazji jak ją stosować z czym łączyć itd. Proszę o odpi niech moc będzie z wami pozdrawiam kamilos

marcinczwa
03-12-06, 16:51
z tego co czytam widze, ze nie masz pojęcia o suplementacji
jezeli na siłe chcesz brać kreatyne to polecam monohydrat obojetnie jakiej firmy(moze byc Trec, Olimp lub Vitalmax)

jezeli chodzi o to czy proszek czy tabletki: tabletki dla wygodnych, tak samo bedzie dziłac, w tabsach jest droższa

ile cwiczysz?
masz diete?
jak nie masz diety to ją ułóż a potem bierz się za suple

kamilos
03-12-06, 16:59
No właśnie jest tak że zaczyna ćwiczyć jestem w drugim miesiącu, diety tak owej nie mam chce trochę poćwiczyć i gdzieś dopiero w kwietniu kupić sobie jakieś suplementy kumpel polecał mi kreatynę ale nie wiem jaką a może lepiej na początek suplementacji coś innego ???? jestem w kropce czekam na sugestie i pomoc

marcinczwa
03-12-06, 18:35
najpierw ułóż sobie diete - to jest najważniejsze

kreatyne możesz zabrac jak troche poćwiczysz - teraz jest za wczesnie

Kakashi
03-12-06, 20:24
kreatyna dopiero po ok pół roku cwiczen!! wczesniej to nie bedzie miało sensu:D

ułuz sobie porzadny trening a potem diete i bedzie rozło:D potem odzywki....:D nie zaczynaj od konca:D

bejnar
03-12-06, 20:46
dieta, trening, suple taka jest kolejność

co do kreatyny to ja polecam z hi-teca

Kakashi
03-12-06, 20:49
dieta, trening, suple taka jest kolejność

moim zdaniem to kolejnosc jest trening dieta suple...bo na samym treningu tez mozna cos zrobic:D

jesli kreatyna to moim zdaniem tylko z olimpu!! ale kazdy musi sam wybrac jaka najbardziej lubi:D

bejnar
03-12-06, 20:54
moim zdaniem to kolejnosc jest trening dieta suple...bo na samym treningu tez mozna cos zrobic:D

jedno jest pewne suple są zawsze ostatnie, samą dietą też można zdziałać cuda chociaż dieta mieśni nie wytrenujesz

Kakashi
03-12-06, 21:04
no własnie a treningiem bez diety wytrenujesz:D no suple na koncu...chociaz ja niestety xła kolejnosc trzymam...ale to sie zmieni:D dopiero zaczynam te zabawe...rok stazu to wcale nie tak długo:D

bejnar
03-12-06, 21:05
dopiero zaczynam te zabawe...rok stazu to wcale nie tak długo:D

To życze powodzenia w treningach i wytrwałości :)

Kakashi
03-12-06, 21:08
staz masz podobny:D tylko ze duzo wieksza mase...i łape tez wieksza...i klate tez:P pozdro:D

bejnar
03-12-06, 21:15
bo mama od dziecka mówiła dieta to podstawa :lol: :lol: :lol:

Jose
04-12-06, 21:51
nie SPAMujcie :!:


kreatyna dopiero po ok pół roku cwiczen!! wczesniej to nie bedzie miało sensu:Ddlaczego ? nie jest powiedziane ze pol roku cwiczen, kreatyne najlepiej po prostu wziac w momencie pierwszego wiekszego zastoju, swietnie ona go przelamuje i dalej rosniemy :D ale u jednego nastapi to po 5 miechach np, a u innego po 8 wiec nie jest powiedziane ze nie wczesniej niz po pol roku

Kakashi
04-12-06, 22:22
no tak:D powiedziałem tak mniejwiec bo srednio to tyle trwa:D ale oczywiscie masz racjeJose, pozdro:D

u.waw.pl
05-12-06, 19:39
Chciałem się odnieść na temat dylematu kapsułki, czy proszek.

Wszystko zależy od zasobności portfela. Wygodniej jest mieć w kapsułkach, bo znamy ich wagę i przez to możemy brać prawidłowe porcje. Jeśli chodzi o proszek, to wiadomo raz się nabierze więcej, raz mniej. Plus jest taki, że w proszku wychodzi taniej, dlatego zawsze monohydrat kupuje w proszku. Chciałem jeszcze zaznaczyć, że nie ma różnicy w przyswajalności, jeśli mesh jest takie same.