PDA

Zobacz pełną wersję : Co dalej???



modelos
17-04-09, 10:32
Hej jestem w połowie treningu fbw od tm7 i zaczynam myśleć co dalej?! Co możecie mi zaproponować??? Chodzi mi o masę :) bo trochę mało waże:( aha czy możliwe jest ze przez te 3 tyg nic nie przytulem na wadze??? Jeśli chodzi o siłę to idzie nawet sporo:) pozdro

Wiechu
17-04-09, 13:01
Stosujesz diete?Jak chcesz nabrac masy to trening na mase musisz zrobic poszukaj na forum bo sa dobre treningi umieszczone.

modelos
17-04-09, 13:08
Dietę Stosuje od miecha czyli po tym fbw trening typowo na masę?????

modelos
17-04-09, 13:34
Czy zwiększyć wegetke przed treningiem o 50 gr teraz jem 50 gr ryż. Czy to nie będzie za dużo???

kubaCK
17-04-09, 14:14
przed treningiem sie nie upychaj... a jesli chodzi o posilki po trenie albo duzo przed treningiem to jedz, napewno Ci nie zaszkodzi...

Jolly
17-04-09, 16:31
Hej jestem w połowie treningu fbw od tm7 i zaczynam myśleć co dalej?! Co możecie mi zaproponować??? Chodzi mi o masę :) bo trochę mało waże:( aha czy możliwe jest ze przez te 3 tyg nic nie przytulem na wadze??? Jeśli chodzi o siłę to idzie nawet sporo:) pozdro
Może miałeś coś tłuszczu i w czasie treningu spaliłeś. A co do treningu to fbw możesz robić do oporu, aktualizując tylko obciążenie.

//Jolly