PDA

Zobacz pełną wersję : Cykl na BSN Sugestie i pomoc



uczaj23
16-04-09, 18:19
Witam serdecznie.W przyszłym miesiącu zamierzam zrobić sobie cykl na BSN cellmass +BSN nitrix+ BSN xplode.Co myślicie o tym zestawie mam jeszcze jedno pytanko czy w czasie zażywania tych supli mogę dorzucić jakiś spalacz tłuszczu np verom chodzi mi o brzuch i czy ten spalacz nie będzie się kolidował z tymi odżywkami.Myślałem również na GASPARI Halodrol 60 liquigel.Skłaniam się do waszych sugestii

Symu
16-04-09, 18:34
wimm że ludzie lacza nitrixa z no xpldoem ale ja osobiscie tego nie rozumiem :D

CM (po treningu) + (przed treningiem) no xplode + czysta kreta (może wynalazek activlaba creatine3 )

Halodrol bym odpuscil gaspari cos juz przesadziło słaby produkt.

Venom + no xplode tez mi sie nie usmiecha jakoś.

uczaj23
16-04-09, 19:12
czekam na kolejne sugestie i pomysły a może coś innego mój budżet wynosi 800zl

Symu
16-04-09, 19:35
Powiadasz że duzy budzet :D To coś się wymysli innego :P

Vegeto86
16-04-09, 19:54
A ja mam takie pytanko zeby nie robic nowego tematu. Jak dawkowax x ploda? w dni nie treningowe o jakiej porze go pic?

Symu
16-04-09, 20:04
typowa przedtreningowka, ja bym atakowal tylko w DT.

Vegeto86
16-04-09, 21:10
A jakie porcje walic?

Symu
16-04-09, 21:13
1 miarka, jak poczuje niedosyt to 2 wiecej IMO nie ma sensu.

skajłoker
16-04-09, 21:22
shocka ze stormem kup

uczaj23
18-04-09, 00:54
prosze o kolejne sugestie jak na razie jestem w miejscu wierze w wasze doswiadczenie

niewula
18-04-09, 09:04
schocka ze stormem to kilka osob mi mowilo ze to gowno i to bylo wyzucenie ich kasy 3 osoby tak mowilo chyba cos w tym jest zreszta takie uwagi tez czytalem w necie
a taki zestaw bsn to sam wybrales czy znalazles bo widzialem go chyba na allegro :D

co do spalacza to troche glupio brac cellmassa i spalacza nie sadzisz jak cos to po tym cyklu wez sobie samego spalacza i tyle , ja po xplodzie schudlem 3 kg ^^ ale to pewnie wina duzego i ciezkiego treningu :P a energi mi nie brakowalo po tym hehe

zdaj pozniej relacje

Symu
18-04-09, 12:26
Ogolnie bieda ostatnio cos u nas ze stakami.

Dałbym 2x horse power + oboiwazkow ZMA, omega 3.
HP mozesz potraktowac jako potreningowy i przed treningiem wrzucic spalacz badz jakis booster no np. no xploda- chodz chyba troche za duzo no booserowo by bylo dlatego raczej spalacz. Pamietaj ze boostery NO posrednio tez nadaja sie na zbicie tluszczu.

2ga opcja to Green magnituse + ZMA, omega + przedtreningowo no xplode. Ta opcja mi sie najbardziej podoba.

Ile wazysz???

uczaj23
22-04-09, 21:19
Widze ze cos slabo idzie w pomocy mi a za tydz musze cos kupic

Młody
22-04-09, 22:00
ja gorąco polecam Swole ale z tego co wiem to BSN też jest z serii Syntrax itp więc wal śmiało obecnie najlepszy towar na rynku ULTIMATE NUTRION :D

mały huba
23-04-09, 13:12
Green magnitude + xplode. Świetnie czułem się na tym miksie.
Magnitude rano i po treningu, Xplode przed.
Dorzuć jeszcze zma przed snem(MZB olimp) i dokup sobie nieoczyszczony olej lniany jako źródło omega3(stanowią 50% masy ) np z oleofarmu.

fallenursus
23-04-09, 13:53
tak jak wyzej ,ale jesli u was jest to zamias eksploda kup WHITE FLOOD tej samej firmy co green mag.to nastepne co chce obadac, wszyscy do brali zachwalaja.na dluzej starcza od bsn'a..
3 produkty od controlled labs uzywalem i na zaden niemoge nic na minusie znalesc.

Symu
23-04-09, 13:55
white flood akurat sredni (choc i tak raczej gorna polka) , ale controlled labs IMO jedna z ciekawszych i najbardziej niedocenionych firm.