PDA

Zobacz pełną wersję : Lato?!



koksrox
16-04-09, 15:03
mam wielki dlemat wiec tak jak wiadomo za jakies 2 miesiace zaczyna sie lato i nie wiem w jaki mam sposob cwiczyc teraz lece treningiem masowo/silowym pon wt sr czwrt a piatek wolne czy w lato tak samo cwiczyc czy zmiejszyc ilosc seri i powturzen czy wogole inny trenning prosze pomocy :errf:

kubaCK
16-04-09, 15:08
wiekszosc osob robi redukcje w lato... ale ja osobiscie dalej mase:P jesli dalej zalezy Ci na masie i sile jedz tym planem i po sprawie....

galanter
16-04-09, 15:09
jesli chcesz dalej cwiczyc na mase i sile to spokojnie mozesz kontynuowac ten trening:) , natomiast jesli chcesz cwiczyc na rzezbe to i trening musisz zmienic to twoja indywidualna decyzja:) a i jeszcze jedno cwiczysz pn,wt,sr,czw a gdzie czas na regeneracja?

Tajfuniarz
16-04-09, 15:12
a moze cwiczy codziennie odzielna partie miesni ?

galanter
16-04-09, 15:22
moze ale to i tak wydaje mi sie ze lebiej by bylo pn,sr,czw,sb jesli chce trenowac 4 dni tygodniowo, ale to tylko moje zdanie:)

Damian st-ce
16-04-09, 15:22
YYY mam pytanie... czemu Tajfuniarz jeszcze nie dostałeś Soga od "Rafekziom" ?? xD

fallenursus
16-04-09, 15:25
YYY mam pytanie... czemu Tajfuniarz jeszcze nie dostałeś Soga od "Rafekziom" ?? xD


nie zdarzyl sie przelogowac:whistle:

koksrox
16-04-09, 15:29
eheh cwicze 2 partie miesni w 1 dniu czyli spokojnie moge isc tym swoim treningiem ale czy to nie bedzie zbyt ciezki treninig pot te sprawy zaczym idziespadek kg i spadek cm :Dz bica:P nic ztychrzeczy nie bedzie?

fallenursus
16-04-09, 15:29
a jesli Ci chodzi o spadek tluszczu bo lato idzie, to dozuc sobie aeroby,lub wiecej czy barzdiej intensywne jak juz to robisz.Pozmieniaj diete troche,pobaw sie +,- wegle,tluszcze,zobacz co na ciebie dziala.A trening dalej mozesz miec jaki masz.Ja zadko znieniam trening, czasami dozuce jakis inny secik co dawno nie robilem czy poprostu zmienie kolejnosc setow. Reszta to dieta i aeroby wsumie.

koksrox
16-04-09, 15:38
Dziekuje temat doZamkniecia;]

Damian st-ce
16-04-09, 15:49
nie zdarzyl sie przelogowac:whistle:

hehehe xDDD