PDA

Zobacz pełną wersję : trening oceńcie



mati33277
15-04-09, 18:42
Elo mam taki pomysł na trening zanim go opisze chce powiedzieć że nie posiadam jakiegoś tam specjalnego sprzętu.bd jadał posilki 4 razy dziennie w małych ilosciaach w róznych godz.

OPIS

15x przysiady ze sztangą
15x wyciskanie sztangi do klatki
15x wyciskanie sztangi nad głową
2x5 podciąganie się na drążku
2x15 brzuszki
2x10 pompki klasyczne
i na koniec 40 min biegania

Co wy na to ten trening coś da naprawdę czy nie bardzo ?
Zamierzam do tego jeszcze robić rano albo jakoś koło 18 godziny A6W.
będe go stosował od poniedziałku do piątku a w sobotę i niedzielę regeneracja mnięsni ?? jak wy sądzicie poprawcie mnie co jest źle itp. Przyjmę każdą krytykę i uwzględnię wasze odpowiedzi z góry dzięki za pomoc.:smile::smile::smile:

YoDa
15-04-09, 19:31
ja się tam może i nie znam ale ty to chcesz codziennie robić? mi sie wydaje ze takie coś i jeszcze A6W to troche za dużo w ciągu jednego dnia, ale to jest moja skromna opinia, zobaczymy co powiedzą doświadczeni
pozdro

mati33277
15-04-09, 19:37
ewentulanie może byc inne coś niż a6w aby było na brzuch :D

YoDa
15-04-09, 19:49
aaa nie sory pomyliłem sie sory ( no nie znam sie lol)

to są ćwiczenia na brzuch nie?
no to ja bym ci radził poczytać se to forum dobrze bo są plany

i napisz jaki masz sprzęt do dyspozycji

i z tycch 15 powtórzeń zrób więcej serji a6w na brzuch normalnie

i sobie podziel na przykład w poniedziałek klatka i triceps, we wtorek ten brzuch i biceps i tak dalej jeszcze dorzuć tam ćwiczenia na plecy i tego bica to bieganie w króryś dzień z ćwiczeniami na nogi


przejrzyj te plany co tu już są i spróbuj wzorując się na nich zrobić własny zastanów sie co tak na prawde czheś zrobić rzeźbę czy mase
walnij plan i poczekaj co ci panowie o długich starzach powiedzą

mati33277
15-04-09, 20:41
ok postaram się stworzyć coś lepszego chcę wyrobić sobie rzeźbę bo z mojej masy już da się ją formować :P

mati33277
15-04-09, 21:03
ale tak wogóle to jak dam rade to moge to robic co dziennie ??????? bo niewiem czy coś mi sie tu nie popierniczy w organizmie ?

YoDa
15-04-09, 21:09
no popierniczy przy takiej ilości powtórzen to chyba nic się nie stanie ale z efektami cięzko tu już trzeba popytać "starszych w wierze " że się tak wyraże, ale chodzi o to że jak ćwiczysz jakąś partię ciała to przed następnym treningiem tej partii mięśnie muszą sobie troche odpocząć bo potem sobie można to mięcho nadwyreżyć to już trzeba oczekać na kogoś kto jest obcykany bo wiesz jak jest... trzeba uważać żeby se krzywdy nie zrobić

know1126
15-04-09, 21:18
ale ten trening to jak i to ma byc, taka ogolnorozwojowka, zaplecze przed czyms bardziej tego , czy tak dla rekreacji czy jak?

mati33277
15-04-09, 21:48
jak rekreacja ??? poprostu głównie chodzi mi o ten a6w a dodaję te inne Cwiczenia poto żeby sobie także mięsnie troszkę wzmocnić np ze sztangą :D chyba taki straszny ten treninig powótrzenia zwiększe do 30 :D a i jak masz dobry trening to wrzuc go z góry dzięki

slim shady
15-04-09, 22:45
ten plan jest lipny i calą reszte co rozpisałes
chcesz robic rzeźbe ?upewnij sie czy w tym wieku masz robic z czego ( to ma byc masa mięśniowa a nie tłuszcz) po za tym do rzeźby trzeba miec pojęcie o diecie a Ty go nie masz wiec sorry, ale mozesz zająć sie jedynie redukcją(tutaj też musisz opracować diete).

Czemu chcesz ćwiczyć codziennie ?a gdzie regeneracja mięśni ? osiagniesz efekt odwrotny od zamierzonego

A6W + inny trening brzucha ? i to codziennie - odpada
wybierz sobie na brzuch 2 dowolne cwiczenia i rób po 50 powtórzeń
gdzie jest cwiczenie na barki,łydki

Jak masz nadwage to bieganie obciazy Ci stawy na początku
myśle, że mógłbys sie zaznajomić z tym treningiem http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=100

pozdro

mati33277
16-04-09, 08:28
taaak tylko że ja nawet niemam sprzętu.
mam tylko sztangę i drążek noi jedną hantlę i to tyle co posiadam do Cwieczeń ??
jak coś mam 16 lat
jakieś 65kg wagi
no i 178cm wzrostu
chcę zrzucić trochę tłuszczu z ud i z brzucha nie jestem otyły tylko postawiłem sobie taki cel.

mati33277
16-04-09, 08:33
Tylko że jak już mówiłem to mam tylko do dyspozycji sztangę,drążek,i jedną hantlę 3kg.
Nie jestem otyły
mam 178cm wzrostu
65kg wagi
16 lat
Mój cel to zrzucić tochę tłuszczu z brzucha i z ud.
Może najlepiej będzie dlamnie zrobić A6W to na brzuch ??
i dodatkowo jakieś bieganie,podciąganie na drążku,i jakieś ćwiczenie ze sztangą.
O tej sztandze co pisałem na samym początku to chodzi mi o to żeby tylko wzmocnić sobie mięsnie trochę. To będe robił A6w co dzień i co 2 dzień jakieś ćwiczenia że sztanga itp co Ty na to????Bo widzę że na treningu to się znasz :P