PDA

Zobacz pełną wersję : Pierwsze kroki



lucko89
03-12-06, 12:22
Własnie zacząłem cwiczyc w domu bo narazie nie mam hajsu na siłownie cwicze 1 ciezarkiem o masie ok. 7kg od 3 tygodni.Mam 'flaka na brzuchu' chce wycwiczyc brzuch oraz bicepsy żeby byly widoczne.Zaczalem sie odchudzac i glodowac w nadzei ze moze cwiczenia+odchudzanie cos dadza i nie bede mial takiego flaka na brzuchu ale nic bicepsy ciut moze urosly ale brzuch nic nie wiem co robic :sad: prosze was o pomoc nakierujcie mnie co cwiczyc i co jesc w jakich ilosciach i ile razy dziennie.Obecnie cwicze okolo 30 min dziennie.Prosze o pomoc!!!

PS. mam 173 cm wzrostu i warze 70 kg

bejnar
03-12-06, 14:20
jednym hantlem nie wiele zdziałasz, proponuje naciągnąć matke na karnet :):):) hehe chodz codzienie i proś aż da :D powiedz że świeta i wogole :P
co do "flaka" polecam A6W (Aerobiczna szóstka Weidera) temat jest w dziale trening tylko poszukaj.


co jesc w jakich ilosciach i ile razy dziennie
6 posiłków dzienie, pogatych w bialko i węglowodany, unikaj tłuszczy


nakierujcie mnie co cwiczyc
biceps i brzuch to nie wszystko, pamietaj też o plecach, nogach, barkach, klacie, tricepsie (bo to on powoduje wrażenie wielkiej łapy), no ale jednym hantlem nie wiele da sie zrobic, mówie błagaj rodziców na karnet i bedziesz mógł zasuwać :P jeśli nie daj znać spróbujemy rozpisać coś na to co masz, chociaż naprawde jest to nie wiele

lucko89
03-12-06, 17:55
Czyli to znaczy odchudzanie sie+cwiczenia to zły pomysł.Ale napiszcie cos wiecej co mam jesc czyli co mi wolno czego nie co moge pic. dokladnie i jeszcze jakies pomysly np.cwiczenia jakie mam wykonywac z gory dzieki za rade

bejnar
03-12-06, 22:04
Jedz 6 posiłków dziennie zawierających dużo białka, węgli a unikaj tłuszczu, odstaw słodycze

Co pić? napewno nie alkohol :P

Rób aeroby bo to podstawa, nie wstydz się i nie wmawiaj że to dla "bab" tylko do roboty i trenuj bo to daje duże efekty.

Zbieraj na siłke, jak nie to błagaj matke, bo hantel to za mało (szczególnie 7kg) :D codzienie a jak nie da rady to pisz a zobaczymy co da sie zrobić z jednym hantlem

Kakashi
03-12-06, 22:09
uu z 7kg hantlem to cudów nie zrobisz...a taki sprzet to wbrew pozora nie drogi interes...szczególnie jak sie z kumplami pozbierasz:D

lucko89
04-12-06, 19:50
Aeroby czyli co hm???

a np.czy moge jesc jasny chleb czy moge jesc mieso i jakie i co pic i ważne co cwiczyc(szczególnie miesnie brzucha i bicepsy) pomórzcie i ile min dziennie.

PS.mam tylko tą hantle :sad:

P4l4d7n
04-12-06, 20:05
Aeroby czyli rociaganie sie, bieganie i takie tam hehe :)

To jak mowi bejnar jedna hantla pudzianem to sie nie staniesz ; )

Jasne mleczko rano z platkami do dobra rzecz :D Miesko to podstawa. Chleb bialy tez jest dobry. Trening nie powinien przekracza 1.5 h dziennie i 4 razy w tygodniu. Ale wybierz sie na silownie...

lucko89
04-12-06, 20:11
A czy możecie jeszcze cos doradzic na to by wykształcic miesnie brzucha bo A6W to trudne i nawet nie dokonca rozumiem jak te cwiczenia wykonywac prosze was o rade i z gory dzieki :roll: Oraz jak ćwiczyc ta chantla miesnie czyli bicepsy by sie wykształciły żeby były widoczne.

P4l4d7n
04-12-06, 20:16
Cwiczenia: www.kulturystyka.pl/atlas/

a6w jest dla zaawansowanych i tych ktorzy maja tluszczyk na brzychu ; )

lucko89
04-12-06, 20:31
Ale mi chodzi o takie cwiczenia ktore moge wykonywac w domu bo na siłownie mnie nie stac :sad: musze spalic ten tlucz na brzuchu zeby nie byl taki flak i żeby byl wyrzezbiony przynajmniej troche :smile:

Probe
04-12-06, 20:45
Szczerze mówiąc nie rozumie tu czegoś mi sie wydawało że ta 6-weitera jest jeden
z podstawowych elementów początkowego treningu a tu ktoś tego nie rozumie,i jeszcze """ a6w jest dla zaawansowanych """ ...

P4l4d7n
04-12-06, 22:39
Probe a6w jest idealne dla poczatkujacych i zaawansowanych. Trening o niebo lepszy niz katowanie brzucha na ławeczce.

lucko a6w mozesz cwiczyc w domu nie potrzeba do tego zadnych przyrzadow.

bejnar
04-12-06, 22:44
6-weitera

Probe, weidera po pierwsze :)

tak jak napisał P4l4d7n, a6w dla każdego i do robienia w domu bo nic nie potrzebne :P no koc jedynie bo plecy bolą czasem :)

lucko89
06-12-06, 14:42
Dzis zaczne A6W ale co oprócz A6W mam cwiczyc bo chodzi mi także o wycwiczenie bicepsow mam ta jedna hantelke i jakie cwiczenia moge z nia wykonywc i jak dlugo dziennie mam nia cwiczyc?? i co mam jesc podczas wykonywania A6W przez te 6 tygodni czy mógłby mi ktos ułożyc jakąs dietke co jesc i pic??

PS.wolno mi jesc ziemniaki drodzowki rosół pic herbate posłodzona 2 lyzeczki cukru czy zmniejszyc słodzenie prosze was o rady i wskzówki z gory dzeki i pozdro dla wszystkich :roll:

sorka za głupie pytania ale jestem poczatkujacy i niewiele jeszcze wiem

P4l4d7n
06-12-06, 16:52
Ehhh.... czlowieku ty mnie kiedys zameczysz : D. O cwiczeniach tak jak chciales napisalem ci na gg. E... czemu mialbys nie jesc drożdżówek? Poogladaj sobie diety z innych tematow i poczytaj troche o odzywianiu bo widze, ze w tym temacie jest z toba bardzo kiepsko. Cukiej to zlo bo niszczy witamine B12 ale w malych ilosciach to mozesz sobie go sobie dodawac np do herbaty jesli bez ci nie smakuje.

lucko89
08-12-06, 22:01
Panowie A6W ja pirdole ale to ciezkie do wykonania wykonalem w 1 dniu tak jak w planie 1 seria po 6 powturzen i przeje... jak możecie to zapodajcie cos innego a jak nie to sie dalesj bede z tym meczyl. :roll:

ps.cwiczenie lux ale ciezkie nawet mojemu kolesiowi sie spodobalo bo mu dzis powiedzialem i zaczal he he :lol:

P4l4d7n
08-12-06, 22:03
abs - poszukaj na forum.