PDA

Zobacz pełną wersję : Kreatyna a badania...



Ziomek
02-12-06, 23:46
Mam takie pytanie czy po ogolnych badaniach moczu wyjdzie to ze brałem kreatyne? Dodam ze nie biore jej od tygodnia juz ale czy w moczu zostaja jakies slady na dłuzej?

Dagome
03-12-06, 00:08
pod wyższony poziom kreatyny w organiźmie urzymuje się jeszcze przez jakiś czas...
ale nie wiem dokładnie niech ktoś kto wie lepiej dokładnie napisze

Kakashi
03-12-06, 00:08
mocz zawiera kreatynine...( chyba dobrze mowie albo pomyliłem nazwe ale nieznacznie:P) wiec mocz sam w sobie ja zawiera:P jesli brałes kreatyny za dzo to została ona wydalana razem z moczem poniewaz organizm jej tyle nie wchłania ale nie powinno wyjsc w badaniach ze ja zazywałes...a skad takie pytaniue??

Ziomek
03-12-06, 10:29
No bo mam 17 lat i biore kreatyne a starzy nie wiedza i jak na badaniach wyjdzie ze biore lub brałem to beda mi pierdolic ze to niezdrowe wiadomo jak starzy... Wiec to niepowinno wyjsc na ogolnych badaniach?

bejnar
03-12-06, 11:08
no raczej nie, a jak juz cos to mow ze to normalne ze jest w moczu :P ale wątpie ze badania moczu robi się na poziom kreatyny, tam badają ogolnie raczej a nie czego ile tam jest :P

tomek.
03-12-06, 12:11
to są standardowe badania więc napewno nie wykryje że brałes kreatyne

krzychuool
03-12-06, 14:20
czy mogę zaszczepić się przeciwko tężcowi podczas cyklu kreatynowego?

tomek.
03-12-06, 14:26
oczywiście że tak

Kacper
15-12-06, 22:39
Mam takie pytanie czy po ogolnych badaniach moczu wyjdzie to ze brałem kreatyne? Dodam ze nie biore jej od tygodnia juz ale czy w moczu zostaja jakies slady na dłuzej?

To wszystko zalezy od tego na jakie badania zostałeś skierowany.

Kreatyna utrzymuje sie w obiegu poniewaz po fazie ładowania czyli 5 dni po 20 gram w 4 dawkach pozielonych po 5 gram nastepuje faza podtrzymania czyli 2 razy po 5 gram. Faza podtrzymywania utrzymuje odpwiednie stęzenie kreatyny.

Pragne tylko dodac iz osoby cierpiace na schorzenie nerek w zadnym wypadku nie powinny stosowac monohydratu kreatyny czyli tzw. kreatyny mono.

Tetrykus
16-03-07, 12:42
ja tez sie tego kiedys balem ale spoko jadlem olimpa mega kapsy 300kap
i po 3 dniach po cyklu mialem badania krwi do operacji kreatynina mi nie wyszla z normy ...
jesli ma sie wiecej niz norma to moze sie miec niewydolnosc nerek...ale to juz inna historia!!