PDA

Zobacz pełną wersję : Cy nie zmarnuje efektów treningu



kytof1
14-04-09, 15:23
Witam otóż mam takie pytanie ćwiczyłem brzuch 3 miesiące i wyrobiłem sobie trochę mięsnie brzucha i niestety miałem mały wypadek rozciołem sobie głowe i muszę odpoczywać 2 tygodnie , mam już zdjęte szwy i oto moje pytanie czy podczas tego spoczynku moje mieśnie sie nie pomniejsza bez treningu, czyt się nie zaleje tłuszcem? , od maja zamierzam ostro zabrać się za trening brzucha , prosze o dopowiedzi??

Abram15
14-04-09, 15:43
Jezeli bedziesz trzymal diete to niepowinno byc wiekszych spadkow :)

kubaCK
14-04-09, 15:45
tluszczem raczej nie powinnienes sie zalac w tak szybkim tempie:))) a miesnie przez ta krotka przerwe sobie odpoczna od silowni i nic szczegolnego sie nie stanie....

kytof1
14-04-09, 16:33
Czyli z mięsniami brzucha nic się nie stanie , będe takie jakie były po przerwie??

Tajfuniarz
14-04-09, 16:48
tak mozesz byc spokojny od odpoczynku raczej wiele ci nie spadnie :D

klocur
14-04-09, 18:26
na tej zasadzie jakbys pojechal na urlop gdzies na 2 tyg to bys stracil efekty calej swojej pracy a to niemozliwe. 2 tyg to bedzie taka przedluzona regeneracja ;p

Budrys
22-04-09, 17:02
przedłużona regenaracja-raczej przerwa między makro-cyklami pytanie czy to co miał wcześniej można uznać za zakończony z powodzeniem makro-cykl.
A spadki będą, przede wszystkim w sile, nie koniecznie duże ale będą czyli trzeba to będzie uwzględnić w ćwiczeniach przynajmniej na kilku pierwszych treningach.