PDA

Zobacz pełną wersję : Siłownia + basen



kamilaguna
14-04-09, 14:06
Witam. Czy 1h raz w tygodniu na basenie wpłynie jakoś negatywnie na rozwój mojej masy mięśniowej? Dodam że trenuje na masę na siłowni i zastanawiam się czy basen by był dla mnie dobry raz w tygodniu.

hans87
14-04-09, 14:15
hmm moim zdaniem aeroby 2 razy w tyg. sa wrecz wskazane przy robieniu masy... a to poto zeby nie zalewac sie tłuszczem i poprawiac sobie wydolnosc organizmu. pozdrawiam

Dropss
14-04-09, 14:16
na moje za bardzo sie przejmujesz przeciez nie jestes kulturysta to mozna od czasu do czasu pograc z pile czy wyjsc gdzies poplywac jeszcze teraz jak jest coraz cieplej

kamilaguna
14-04-09, 17:29
Ok dzieki wielkie za rady. Myslalem podobnie ale chcialem sie upewnic co do swojego zdania.

Jolly
14-04-09, 20:53
1h basenu na tydzień w żadnym wypadku nie zaszkodzi, a wręcz pomoże.

//Jolly

pan.wiesiu
14-04-09, 21:08
Witam. Czy 1h raz w tygodniu na basenie wpłynie jakoś negatywnie na rozwój mojej masy mięśniowej? Dodam że trenuje na masę na siłowni i zastanawiam się czy basen by był dla mnie dobry raz w tygodniu.

a skad ci przyszlo do glowy, ze w jakimkolwiek przypadku moze ci zaszkodzic?
nie bylo, nie ma i prawdopodobnie nie bedzie lepszego cwiszenia niz plywanie. i nie wazne czy jestes uczniem, gornikiem, handlowcem, artysta czy malarzem-tapeciarzem - 3h basenu w tyg. sa zawsze wskazane!
w twoim przypadku tym bardziej - zadne cwiczenie nie "wyrownuje" tak miesni i kosci jak plywanie. jak nie chcesz miec dysproporcji to basen
pozdrawiam;
wiesiek

katowicze_92
14-04-09, 22:15
Basen jak najbardziej wskazany, ja pływam 3h tygodniowo i jestem zadowolony. Warto dodać, że basen wzmocnia plecy a to jest przecież niezwykle ważne podczas ćwiczeń na siłowni. Pozatym zobacz jak wygląda Paweł Korzeniowski :P