PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy ; |



DafneY
13-04-09, 13:24
Witam.

Jestem mało kreatywny i chciałbym poprosic o napisanie mi treningu.
Szczególnie chce trenowac:
-Bic
-Tric
-Klata
-Brzuch

Mam dostęp do wielu "urządzeń" cwiczących ktorych tutaj nie wymienie. Napiszcie i powiem czy posiadam "urządzenia" zeby wykonac te cwiczenia ; ]

Piszcie o ewentualne dopisanie moich danych ; ]
Pozdrawiam.
Dawid.

3ndriu
13-04-09, 13:37
Biceps - podciąganie podchwytem,
Triceps - Pompki na poręczach,
Klatka piersiowa - pompki,
Brzuch - podciąganie kolan do klatki piersiowej.

Człowieku opisz sytuacje, a nie ktoś ma się produkować, a Ty później napiszesz że tak trenować nie będziesz bo nie masz sztangi czy hantli.... Nikt tu wróżką nie jest.

Najlepiej pokaż swój zarys treningu i My coś z tym zrobimy jeśli będzie źle.

motloch
13-04-09, 13:58
dokładnie to nie jest jakis teleturniej ze fofumowicze mają zadawc pytania...
a jak nie jestes kreatywny tylko leniwy to sie nie zabieraj za kulturystyka bo tu nie mam niejsca dla nierobów...
jest duzo tematów w tkórych zawarte sa podstawy trningu dla niemal wszystkich tylko trzeba sie zainteresowac a nie liczyc na innych
Kurwa stary jak tobie sie nie chce nawet planem zainteresowac to lepiej zagraj sobie w mario brosa i zajadaj sie chipsami a o siłowni zapomnij bo plan i posiadanie sprzetu to nie wszystko...

Korzon
13-04-09, 14:42
a po za tym nie chcesz ćwiczyć pleców barków nóg ? Co na plaży nie wyglądają fajnie ? :( Poczytaj sobie podwieszone w dziale trening, może coś z tego wyniesiesz.

slim shady
13-04-09, 15:19
jaki masz cel ?

.Smile
13-04-09, 15:32
nie ma to jak trening bez pleców oraz barków.

Jolly
13-04-09, 17:25
Weź się na początek za FBW. Kluczem do masy są złożone podstawowe ćwiczenia(np wyciskanie leżąc)

//Jolly

DafneY
13-04-09, 18:53
Do tego mam dostęp:
Cała "Ławka" wyposarzona w modlitewnik sztange i ciężarki od 1kg do 15 kg (Wszystko oczywiście razy 2 a 1kg razy 6)
"Hantle" obciążenie wypisałem już wyżej ; ]

Jolly
13-04-09, 20:10
A ile masz łącznie tego obciążenia?

//Jolly

Siena8
13-04-09, 22:29
czyli się zdecydowałeś ćwiczyć ? ;) twój wybór
no cóż to rozpisz ten swój plan na bic, tric, klate i brzuch i pomyślimy a o dużych a raczej największych partiach zapomnij masz rację, po co je ćwiczyć? zgadzam się z tobą w 100%. Wyobraź sobie bic 50, brzuch kaloryfer, klata 150, udo 30, plecy kręgosłup wystaje mmmm marzenie

sezonowiec ;)