PDA

Zobacz pełną wersję : chyba coś nie tak



modelos
13-04-09, 11:23
Witam od ponad 1 miecha jestem na diecie która jest ponizej podana i może schudłem z 1 kg natomiast patrzac na siebie widze zmiany zarówno w budowie jak i na sile. stosuje teraz 3 tydzien treningu fbw od tm7 i martwi mnie taki mały przyrost masy. może cos podopowiecie mi co zmienic ??? albo co jest nie tak

po przebudzeniu 5.20
-100 gr płatków owsianych z wodą
-2 lyzeczki rodzynek
-100 gr twarogu chudego ----- tu jaja
-1 lyżka oleju lnianego -- około 15g wyjdzie

1 śniadanie 9.00

-2 skibki chleba razowego -- daj soczewicę
-100 gr twarogu chodego---ok ale postaraj się pchać chude mięso czasami
-herbata bez cukru----zielona, możesz częściej
-oliwa z oliwek 1 lyżka

2 śniadanie 12.00

-6 białek z jajek + jedno całe -- tu wstaw połowę ryżu z posiłku 15:00 i twaróg ze śniadania

przed treningiem około 15.00

-100 gr brązawego ryzu---- będzie 50gr ,dodaj 10ml oleju MCT
-100gr piersi z kurczaka
-bukiet warzyw mrożonych

po treniongu 18.00

-100 gr razowego makaronu
-100 gr chudego sera-- jak dasz radę to mięso przetrąć albo tuńczyk z kolacji
- warzywa

21.00
- puszka tuńczyka w sosie własnym --- ten twaróg z 18:00 + oliwa

007
13-04-09, 11:54
"Witam od ponad 1 miecha jestem na diecie która jest ponizej podana i może schudłem z 1 kg natomiast patrzac na siebie widze zmiany zarówno w budowie jak i na sile. stosuje teraz 3 tydzien treningu fbw od tm7 i martwi mnie taki mały przyrost masy. może cos podopowiecie mi co zmienic ??? albo co jest nie tak"

Jakie zmiany? daj porównanie foto wcześniej i teraz jak masz


to jest dieta korygowana przeze mnie i jeśli dobrze pamiętam to właśnie na takim efekcie ci zależało ?

modelos
13-04-09, 12:36
ogólnie mówiąc to tak chciałem -sucha masa mięśniowa ale myśłem ze to pójdzie szybciej tzn z tym kg:) chyba ze to sie rozkręci jak zastosuje juz trening typowo na masę ????

007
13-04-09, 12:43
dopasowaliśmy tak abyś nie miał niepotrzebnych ładunków szamy , jeśli czujesz że to za mało to podnieś kaloryczność o 10% i obserwuj dalej . Ten 1 kg to wahanie dobowe może być nawet kilka kg w ciągu dnia. Stopniowo twoje zapotrzebowanie będzie się zwiększało więc musisz reagować ,jak nie chcesz opony to pomału zwiększaj i bądź cierpliwy . Podeślij mi fotki na priw jak masz. Aha ,mięśnie nie rosną tak szybko jak bebech :)))

modelos
13-04-09, 13:20
Czyli tylko wegle czy też tłuszcze jeszcze i gdzie najlepije przed treningiem ???? Czy na całości????

007
13-04-09, 13:25
podnieś wszystko o 10 % -- powiedzny jak miałeś 3000 to daj 3300kcal i patrz co się dzieje