PDA

Zobacz pełną wersję : Czy da sie zrobic kaloryfer ?



Crazy_King
13-04-09, 09:51
Siema. Czy w moim wieku (13 lat) da sie zrobic kaloryfer ? Jesli tak to w jakim czasie ? Parametry:
75kg
178cm
13lat ;P
Jakie cwiczenia zeby dalo sie zrobic o ile sie da ? No i czy zeby bylo go widac to musze schudnac nie ? Myslalem nad A6W ale niewiem czy to na to

klocur
13-04-09, 09:57
w kazdym wieku da sie zrobic kaloryfer. moze masz brzuch przykryty warstwa tluszczu. a a6w sobie odpusc bo obciaza kark i kregoslup

3ndriu
13-04-09, 10:50
Ja robiłem 2 razy A6W i byłem za każdym razem zadowolony.

slim shady
13-04-09, 11:10
przedewszystkim czy w tym wieku warto tak sie męczyć?
musiałbyś obnizyc zawartosc tłuszczu w ciele,
A6W ? moze okazac sie za trudne dla Ciebie na początek

Tr4ns
13-04-09, 11:10
oczywiscie, ze sie da zrobic. Ja osobiscie mialem juz w okresie 4/5 klasy podstawowki, fakt, ze wynikalo to z uprawiania la i budowy ekto ale mialem i zostalo mi do teraz. Tobie rowniez polecam bieganie i do tego np. 8 minut abs (obecnie robie to cwiczenie wraz z kumplem - u niego nie widac bylo miesni brzucha ale juz widac ladny zarys po okolo 2 miesiacach, oczywiscie z dieta)

.Smile
13-04-09, 11:56
biegać, pływać, grać w piłke/kosza/siatkę i za 3 lata pomyślimy nad kaloryferkiem.
Teraz może i sobie wyrobisz, ale i tak ci to zejdzie w tym wieku.

Piorun
13-04-09, 15:36
przede wszystkim pozbyc sie tluszczu
jesli udalo by sie zjdac oponki z brzucha to u kazdego nawet srednio wysportowanego faceta bylo by widac ladnie zarysowane miesnie

pakowanie miesni nie idze w parze z odchudzaniem

wiec najpierw pocwicz sklony czy jakis sport a potem sie odchudz i bedziesz mial

Jolly
13-04-09, 17:01
Znam jednego gościa z 1 gimnazjum który ma kaloryfer. Przede wszystkim zależy ile masz tłuszczu ba brzuchu. Różnie to bywa. Jednym odkłada się na nogach, innym na dupie, jeszcze innym na brzuchu. Pierwszy etap to pozbycie się tłuszczu, potem solidny trening i będzie `kaloryfer`.

Swoją droga coś dużo ważysz jak na swój wiek. Raczej nie masz 75kg mięśni...

//Jolly

Crazy_King
16-04-09, 09:12
Tłuszczu mam wszedzie mniej wiecej tyle samo. Moze taka podpowiedz ze jak wciagne brzuch to tak mi fajnie widac zebra :D Najwiecej mam na nogach ;/
Ogolem to co teraz robie : Czesto i regularnie gram w koszykowke przynajmiej 1,5-3h 4-5 dni w tyg. Do tego robiłem ACT ale narazie zrobilem przerwe bo swieta i za bardzo nie mialem gdzie trzymac sprzetu bo sprzet byl calkiem na widoku :D W poniedzialek wznawiam trenningi. Diety nie mam ale staram sie jesc jakos w miare zdrowo. Co to jest ten ABS ?
Dodatkowo jeszcze w wakacje dorzucam rowerek i moze basen. Moim celem jest waga do wrzesnia (no zeby dobre wrazenie zrobic:P) 69kg. Tylko ze przez sama silownie tego nie zgubie wiec dorzucam te rzeczy.

tm7
16-04-09, 11:53
i bardzo dobrze :)

co do diety to wiadomo musisz zmniejszyć ilości spożywanego jedzenia, sam tłuszcz się nie zrobił musiałeś się objadać, wiadomo wywal fast foody, smażone rzeczy, nadmiar tłuszczów zwierzęcych, unikaj kolorowych napojów... itd

Crazy_King
16-04-09, 20:13
Tak to prawda. Jak bylem maly nie zwracalem uwagi na to i jadlem co popadnie. Jem normalnie. Niestety smazone rzeczy itd. to ciezko bo mieszkam z Babcia i babcia gotuje a wiecie jak to z babciam. ze ja chudy jestem itd. Rozmawialem z nia i powiedziala ze dobrze i bedzie dla mnie specjalnie dobre gotowala :) A co to ten ABS ?

Jolly
16-04-09, 20:36
ABS: http://wdziek.info/abs-trening_miesni_brzucha.html

Co do wagi to do września możesz z 10kg zrzucić, kwestia silnej woli.

//Jolly