PDA

Zobacz pełną wersję : Steryydy przez neta??



Pomp
10-04-09, 13:42
Siema, ostatnio zainteresowalem sie tym tematem ,w w internecie jest duzo ogloszen itp. jak myslicie czy to sciema, czy kolesie szukaja tylko naiwniakow i wysylaja puste paczi , albo wcale po wczesniej wplacie na konto?. Jak ogolnie wiadomo taki chandel to przestepstwo, wiec na jakies zasadzie to dziala ?:errf:

urlich28
10-04-09, 13:54
Na zaszdzie wyjebki. Lepiej miec najpierw towar w rece i obejrzec.

Aponax
10-04-09, 14:06
zdazaja sie walki , lecz jak normalnie porozmawiasz tomozesz sie z kolesiem umowic na dane miejsce o tej i tej godzinie itp ..., lecz ja nie jestem zwolennnikiem przez neta , lepiej miec towar w lapie i obejzec co i jak .

Biernaczek
10-04-09, 14:11
zdazaja sie walki , lecz jak normalnie porozmawiasz tomozesz sie z kolesiem umowic na dane miejsce o tej i tej godzinie itp ..., lecz ja nie jestem zwolennnikiem przez neta , lepiej miec towar w lapie i obejzec co i jak .

Dokładnie.

Pakerek001122
10-04-09, 17:04
Odradzam mam chyba z 10 numerow gg takich lepkow... Bo w mojej okolicy kreca sie same podroby wiec chcialem sprobowac przez neta. Kazdy z nich cos krecil ze moze wyslac za pobraniem lecz bez mozliwosci otwarcia paczki ( i bym dostal "ibuprom" na mase) ODRADZAM. Chyba ze to jest juz sprawdzony koles przez znajomego itp.

ht
10-04-09, 17:16
wczesniej mozna bylo latwo dostac saa. ale po ost. lapance ciezko trafic na dobre zrodlo na necie. ale jednak jest to mozliwe:smile:

Pakerek001122
10-04-09, 19:48
wczesniej mozna bylo latwo dostac saa. ale po ost. lapance ciezko trafic na dobre zrodlo na necie. ale jednak jest to mozliwe:smile:

Jest mozliwe ale juz boja sie tak sprzedawac kazdemu napotkanemu ;/

Fehu
10-04-09, 20:17
Jakoś nie interesuje mnie ten temat, ale na potrzeby forum poszperałem troszke w sieci... Wiele osób oferuje ze wysyła za pobraniem z możliwością sprawdzenia.. Tylko druga kwestia czy towar powiedzmy w oryginalnym opakowaniu jest prawdziwy..., czy tylko wałek...
Także jeśli ktoś jest odważny to może spróbować na poczatku np. jakąs mete strasznie droga nie jest a sprawdzić dila można ..

andrul
11-04-09, 03:46
a zioło bys kupywał przez neta ja ma majranek- skun majorka , dla mnie kupowanie przez net to idiotyzm, jezeli jak Laik pisze ze masz mozliwosc sprawdzenia zawartosci paczki oczywiscie za pobraniem to próboj , ale ja osobiscie nie wierny Tomasz jestem

Fehu
11-04-09, 09:17
a zioło bys kupywał przez neta ja ma majranek- skun majorka , dla mnie kupowanie przez net to idiotyzm, jezeli jak Laik pisze ze masz mozliwosc sprawdzenia zawartosci paczki oczywiscie za pobraniem to próboj , ale ja osobiscie nie wierny Tomasz jestem

za krótki staż mam nie ładuje w siebie ssa :smile: a gdybym już potrzebował to znam dila...

w sumie też nie wierzę co do zawartości

patryk1336
11-04-09, 11:37
ja akurat mam kilku dilli w miescie ale i tak kupuje przez neta . :) nawet jezeli obejzysz towar to co z tego? jezeli jestes początkujący nieznasz sie zbytnio na tym to i atk sie wjebiesz na mine. jezeli bedzie chcial oczywiscie wyjebac ale bardzo duzo ludzi z internetu szanuje klijętow i wola wysylac dobry towar bo wiecie wtedy klijet sie trzyma takiego a on na nim zarabia proste:) pozdroo