PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana treningu..



Martwy14
09-04-09, 18:41
Wiec mam taki pytanie.. cwicze od jakis 8 miesiecy ze sportami ogolnie jestem zwiazany od dziecinstwa. Nigdy nie bylem jakos super szczuply ale byl ok no i gdy zaczalem chodzic na silke zaczalem oczywiscie od treningu na mase i cwicze ja do dzis jednak moj brzuch zalal sie troszke juz tluszczem ( nie jestem gruby ale chodzi o ten tluszczyk ,"walek" na dole brzucha i moje miesnie nie sa juz tak widoczne) poprzez zostanie innych sportow na rzecz silowni a dokladnie treningu masowego. Problrm w tym ze chcialbym zrzucic troche tluszczu z brzucha - zrobic sesje 2 miesieczna cwiczen na rzezbe nei na mase jak dotychczas, duzo aerobow do tego itp. , brac l-karnityne i jakies termo. I teraz powiedzcie mi czy to ma sens? i niechcialbym stracic osiagów przedewszytkim? czy moze robic trening na mase dalej a dorzucic aeroby i duzo brzucha cwiczyc? i czy wtedy brac lkarnityne i termo ? czy nie ? pomozcie. Pozdraiwam

slim shady
09-04-09, 18:45
sprobuj mase + aeroby jak sie nieunormuje to mozesz sprobowac przejsc na kompletna redukcje

adonis18
09-04-09, 19:14
a jakieś dane o sobie
bo to że 8mcy ćwiczysz to neiwiele daje

elo

Martwy14
09-04-09, 21:44
no dobra powiedzmy ze zrobie to na mase + aeroby a czy mam brac ta lkarnityne i termo czy cos tego typu pomagajace schudnac ? i jak myslisz co do efektow treningu? duzo slabsze beda wtedy?

Chodzi o to ze do wakacji chcialbym roche pozbyc sie tego brzuszka wiec i zastosowac najbardziej efektywna metode dlatego pytam was o zdanie na ten temat a w zwiazku ze duzo czasu nie ma praktycznie to metoda prob i bledow raczej odpada. Chce zgubic ten tluszczyk jednoczesnie nie stracic sily ani masy zbytnio i wrocic dalej do masowki.. poprostu szukam optymalnego rozwiazania.

no wiec DANE:
mam 19 lat
wzrost: 181
waga: 85
klatka: 111
barki: 130
biceps: 41
pas: 90

cwicze 3 razy w tygodniu : klatka-biceps; barki-triceps; plecy
w weekend basen.

Dieta( staram sie ja regularnie przestrzegac, ale ze wzgledu na szkole roznie bywa szczegolnie z regularnym czasem sporzywania posilkow):
na mase
- rano platki owsiane, jajka na twardo
- 2 sniadanie kanapki z serem i szynka z indyka
- obiad piers z ryzem
- kolacja jogurt kanapki/ ser bialy