PDA

Zobacz pełną wersję : problem - prozba o pomoc



galanter
08-04-09, 20:51
jestem w trakcie treningu na mase ostatni zaowazylem ze biceps zabardzo rozbudowal mi sie do wewnatrz i tutaj stawiam pytanie czy mozna to jakos skorygowac? wydaje mi sie ze zbyt długo stosowalwm gryf łamany do uginania ramion czy jesli zmienie gryf na prosty to uda mi sie naprawic to co zepsólem wczesniej? za pomoc poleca sogi!!!

slim shady
08-04-09, 20:56
wrzuc swoj trening na bica

kastorius
08-04-09, 21:08
bardzo nei dobrze cwiczyc caly czas w ten sam sposob przy tych samych cwiczeniach, zestaw musisz co jakis czas zmieniac z racji tego, ze wklokna miesniowe rozbudowuja sie jedne lepiej inne gorzej w wypadku jednego cwiczenai (ma na to wpływ skrecenie rak, pozycja, podporki np. ma modlitewniku itp), nalezy utrzymywac miesien w ciaglym szoku, by optymalnie rozwijac wszystkie partie i aktony. Możesz ew. zredukowac ilosc powtorzen, i przedewszystkim zmienic zestaw cwiczen nie obciazajacy za bardzo wewnetrzej czesci bicepsa. takim systemem az wyrównasz nadwyzke. nastepnie kolejna zmiana. ja zmieniam zestaw obecnie co tydzien i daje niezle popalic

Turbo_pl
08-04-09, 21:12
Proponował bym dorzucić drążek na bicek ..

galanter
08-04-09, 21:23
moj zestaw na biceps
- jak juz wspomnialem uginanie ramion z gryfem łamanym
- uginanie z hantelkami
- uginanie hantelka na modlitewniku
prosze doradzcie jakie cwiczenia robic teraz zeby skorygowac bica

slim shady
08-04-09, 21:53
rób młotki, duzo osób zapomina o tym cwiczeniu

galanter
08-04-09, 22:07
dzieki panowie ja nie zapomnialem o mlodkach robilem je podczas wczesniejszej rozpiski ale skoro radzicie to powruce do nich teraz! ciesze sie z tego jakie mam wymiary no ale wciaz malo :) tylko zmartwilo mnie to ze rozbudowal sie bardziej do wewnatrz i wiem ze musze to poprawic!!! a co myslicie o zmianie gryfu ma to sens?

galanter
09-04-09, 18:24
chciałem odswiezyc temat moze ma ktos jeszcze jakies sugestie?

3ndriu
09-04-09, 18:34
Łap szerzej gryf, troszkę szerzej niż barki.

galanter
09-04-09, 18:50
dobry pomysl zapomnialem o tym:) dzieki!!! sog leci!!!