PDA

Zobacz pełną wersję : Pocenie się...



mcudny
07-04-09, 17:44
witam serdecznie, mam dosyć nietypowy problem a mianowicie zajebiscie pocę się pod pachami, zeby było jasne to: dbam o higienę (myję się :P), nie choruje a jeśli chodzi o antyperspiranty to próbowałem juz wszystkiego lecz nic nie pomaga...
jeśli ktos z Was spotkał się z czymś takim i moze mi pomóc proszę o pomoc
pzdrawiam

hans87
07-04-09, 17:55
dużo masz krzaczorów pod pachami... bo one tez moga być przyczyną pocenia się :) nos koszulki przewiewne, wkoncu cieplo jest na dworze. pozdro

mcudny
07-04-09, 18:12
no fakt krzaki miałem ale wyciąlem i nic nie dało ;/

hans87
07-04-09, 18:16
dobrze sobie wygol i odpowiednie ciuchy nos... tzn przewiewne. pozdro

Biernaczek
07-04-09, 18:17
witam serdecznie, mam dosyć nietypowy problem a mianowicie zajebiscie pocę się pod pachami, zeby było jasne to: dbam o higienę (myję się :P), nie choruje a jeśli chodzi o antyperspiranty to próbowałem juz wszystkiego lecz nic nie pomaga...
jeśli ktos z Was spotkał się z czymś takim i moze mi pomóc proszę o pomoc
pzdrawiam

Ile masz lat ? 15 - 19 ?? Może być to efekt dojrzewania, hormony szaleją.
Włosy pod pachami proponuję zgolić i antyperspirant Rexona men quantum.

mcudny
07-04-09, 21:39
w lipcu kończe 18 ale dojrzewanie mam już dawno za sobą i własnie mnie to dziwi bo wczesniej tłumaczyłem sobie to w ten sposób ze dojrzewanie itp no ale fizycznie to ja juz dojrzały jestem na 100% wiec bardzo mnie to pocenie dziwi...

Biernaczek
07-04-09, 21:51
Też miałem ten problem 18 w Grudniu miałem, teraz mi jakoś przeszło.
Się tym nie przejmuj samo przejdzie to są hormony na bank.
Busz ogol i stosuj tą Rexone co napisałem - sam ją niedawno kupiłem i jestem bardzo zadowolony.

slim shady
07-04-09, 23:32
Mężczyzna rozwija sie do 25 roku życia. Antyprespiranty są nie zdrowe, nic nie poradzisz, uzywaj dezodorantów i odzywiaj sie zdrowo,

ps. masz nadwagę ?

Marurka
07-04-09, 23:34
Idz do apteki i popros o taki lek w sztyfcie (zapomnialam nazywe) na pocenie sie. Jak dobrze pamietam to kosztuje ok 50zł uzywa sie to tylko dwa razy w tygodniu. Albo idz do dermatologa to przepisze Ci to na recepte to moze bedzie taniej. Jak sobie przypomne nazwe to dam znac. :)

mcudny
08-04-09, 13:57
może troche mam tej nadwagi bo przy wzroście 170 waże 68 kg
Marurka byłbym bardzo wdzięczny gdybyś sobie przypomniał nazwe tego leku !

lovelas69
08-04-09, 22:16
witam serdecznie, mam dosyć nietypowy problem a mianowicie zajebiscie pocę się pod pachami, zeby było jasne to: dbam o higienę (myję się :P), nie choruje a jeśli chodzi o antyperspiranty to próbowałem juz wszystkiego lecz nic nie pomaga...
jeśli ktos z Was spotkał się z czymś takim i moze mi pomóc proszę o pomoc
pzdrawiam

powiem Ci jedno kolego... spróbuj nie pożałujesz też próbowałem wszystkiego i w końcu trafiłem na złoty środek !
Zakup sobie ETIAXIL w kulce z etykietą czerwoną (ten mocniejszy) w aptece koszt 35 zł i przeczytaj dokładnie ulotkę ! Naprawdę warto !

Marurka
08-04-09, 23:51
Ooo... dokładnie chodziło mi o to co Lovelas napisał :) a gdyby to nie pomogło to mozesz sobie jeszcze kupic "R32 krople przeciw poceniu się" Najlepiej zapytaj w aptece to Ci na pewno doradzą. Pozdrawiam :)

mcudny
09-04-09, 11:30
wielkie dzięki panowie za porady, akurat tak sie składa ze mam zmiar w tym miesiącu zrzucić pare kg, a tego leku spróbuje napewno, dam znać po jakims czasie czy pomogło, wielkie dzięki, oczywiście dla każdego SOG

mcudny
12-04-09, 14:19
postanowiłem zainwestować w tańszy odpowiednik tego leku, to jest Antidral, cena tylko 15 zl a działanie poprostu rewlacja, juz po pierwszym użyciu 100% skutecznosci. POlecam wszystkim i jeszcze raz dziękuje za pomoc.
pzdr ;)

Aponax
12-04-09, 15:02
lovelas , byłem w aptece i sie zdziwilem , etiaxil w kulce czerwony kosztuje 54 zł , i jest bardzo mały , 12.5 ml ale kupilem , dzis zobacze czy podziała na mnie , chodz bardzo duzo lekow probowalem i nic nie dzialalo na moje pocenie sie ^^ , zobaczymy co z tego wyjdzie :].

mcudny
12-04-09, 15:26
mogłeś wziąc Antidral, dużo tańszy i mi pomógł

Aponax
12-04-09, 15:57
w jakiej formie on jest ??zobacze jak tamt en etiaxil zadziala :]

buzek78
12-04-09, 18:57
i jak działają wasze preparaty;)?

Aponax
12-04-09, 19:29
etiaxil , stosuje sie na noc. Jutro napisze bo zapomnialem wczoraj go zastosowac na noc :]. W kazdym razie za taka cene powinnien działac zabujczo na pot ;]

Aponax
12-04-09, 21:14
własnie to zastosowałem ^^ , i musze powiedziec ze smierdzi jak jakis lek dezynfekujący w szpitalu. Ale czuje taki jakby powiew zimnego wiatru pod pachami uczucie zajebiste, oby tak było i rano.:D

mcudny
12-04-09, 21:43
Antidral jest w kulce, na mnie działa w 100 %, jestem zajebiscie zadowolony :)

Aponax
13-04-09, 10:10
Etiaxil , poprostu rewelacja jak najbardziej polecem . ^^