Zobacz pełną wersję : Zdrowa i młoda cera...
Witam!
Znacie jakies sposoby aby mieć zdrową cerę, chodzi o twarz. Np. jedzenie jakis warzyw, albo jakies witaminy? mam 22 lata a wyglądam na 26... fakt ze niezdrowo sie odzywiam i pewnie to mnie tak postarza.
kosmetyczka ci pomoze i to sporo na poczatek,kup sobie zestaw z firmy soraya chyba tak sie to pisze....masz tam zel,tonic i krem działa porazająco!!!!!!!!!!i sauna tez jest dobra na cere!!!pozd
hahahahaha babcia mi mówiła ze mocz dobry na wszystko!!!hahahahahah
mocz? hehe
a nie zna ktos jakiegos innego sposobu na zdrową cerę, nie chciałbym chodzic do kosmetyczki i ładowac kupe kasy w jakies zabiegi. Moze jakies witaminy albo jakies warzywo które dobrze działa na cerę? :)
no wiadomo warzywka gotowane jesc oczyscic diete z hamburgerow etc,cynk:)
ale z warzyw co? marchewka?
Biernaczek
07-04-09, 13:50
Na ładną cerę – witamina E i beta-karoten
Beta - karoten daje świeży i opalony wygląd a witamina E nadaje skórze elastyczności i zapobiega zmarszczkom.
Marchewki, dynie, morele itp.
Zdrowe są też sałatki warzywne.
Nie pal fajek,mniej alkoholu zero chipsów. Mniej siedzenia przed kompem a więcej snu.
o takie cos mi wlasnie chodziło:)