PDA

Zobacz pełną wersję : Insulina



A4eN
01-12-06, 19:56
Działa jakos na mięśnie??

ro_ot
01-12-06, 21:06
rozkłada cukry, wiec zazycie moze dostarczyc organizmowi duzo energii


kiedy brac itd nie pisze bo sie nie znam napisalem tylko co powoduje :) strona medyczna to moj konik :)

A4eN
01-12-06, 21:16
ALE jak brac i kiedy i wogole opiszcie mi jak mozecie bo sogi rozdaje :D

tomek.
01-12-06, 21:37
jeden z najbardziej anabolicznych hormonów

patrząc po avatarze to weź sie lepeij za kreatyne

A4eN
01-12-06, 21:42
patrząc po avatarze to weź sie lepeij za kreatyne

Hmm... od kiedy avatar świadczy o użytkowniku? To tylko mały obrazek więc.. :roll:

O kreatynie dużo wiem i chce się dowiedzieć o insulinie? Jak działa i wogóle jak brać.. Może nie dlatego że chce brać ale z czystej ciekawości :wink:

Pozdrawiamy Adminów :idea:

vold
01-12-06, 21:51
Może koszt niewielki efekt spory ale ryzyko ogromne, wystarczy nie przestrzegać odpowiedniej diety o odpowiedniej porze, i wpada się w śpiączke jeśli nikt cię nie uratuje czeka cię śmierć.


Dawkowanie pod ścisłą kontrolą dostosowane do wagi ciała, aby brać się za inuline trzeba być bardzo zaawansowanym, szybki przyrost masy ciała jak i przy nie odpowiednim żywieniu szybki zatłuszczenie, sama insa nie jest raczej stosowana tylko jako dodatek do cyklu sterydowego a już najbardziej mile widziana w cyklu sterydowym w którym występuje hormon wzrostu .


Moje zdanie jest takie , jak już wyczerpały ci się wszystki metody, cykle sterydowe na ciebie już mało działają a masz kogoś kto jest specem w tej dziedzinie można coś o tym pomyśleć , ale czy warto tak ryzykować???

tomek.
01-12-06, 21:54
nie spotkałem sie jeszcze z osobą która jest w wieku odpowiadającym na przyjmowanie sterydów w tym przypadku akurat insuliny interesowała by sie anime/dragon ball czy coś z tego (nie wiem wogóle co to niestety...)

jezeli chcesz sie dowiedziec czegoś ze strony teoretycznej to wikipedia jak i google stoją otworem

jezeli praktyka to voldemort co nieco ci powinien powiedziec

mam nadzieje że na widok strzykawki nie mdlejesz

A4eN
01-12-06, 21:55
voldemort łap soga ;) za info :grin:

Nie będe i nie zamierzam brać tylko że mój ojciec bierze insuline (cukrzyca) i byłem słyszałem kiedys cos o insuliinie i chcialem lepiej wiedziec ;) dzieki voldek :)

maxxx1984
02-12-06, 11:04
voldemort, w pełni się z tobą zgadzam.
Nie brałem ale trochę czytałem i wiem że insulina nie tylko reguluje poziom cukru ale jest również nośnikiem wszystkich innych składników odżywczych takich jak białka, kreatyna, tłuszcze.
Jeżeli ją nie prawidłowo weźmiesz i nie będziesz miał w pobliżu strzykawki z GLUKAGONEM to może być nie ciekawie.