PDA

Zobacz pełną wersję : pytanie do hardworkOUT'a



zk
06-04-09, 20:10
hejka mam pytanko bo czytalem Twoj post "ciekawe systemy treningowe-chudzielce i plany masowe"w dziale trening i moze moglbys mi doradzic bo piszesz tam ze ten plan ktory tam podajesz jest dla ludzi bez doswiadczeni w silowni i chudzielcow a ja sie do niego przekonuje ale nie iwiem czy jest dla mnie i czy da skutek ,poniewaz na silownie chodze juz pare ladnych mieiecy ale z przerwami bo nie mialem mozliwosci takze mozna powiedziec ze laczony staz treningowy wynosi kolo roku na przestrzeni kilku lat bo jak mowie nie mialem mozliwosci generalnie z technika nie mam problemow (bo piszesz ze ten trening jest dla poczatkujacych i ja nie wiem czy sie tu kwalifikuje czy moze wyzej)eraz znow zaczalem chodzic i juz chodze dwa i pol miesiaca do tej pory robilem splity czyli w jeden dzien klata biceps drugi martwy +nogi trzeci plecy barki i w kolo,podam moze wymiary bo piszesz ze ten trening jest dla chudzielców i znow nie wiem czy sie tu kwalifikuje mam190cm,90 kg w pasie mam88cm biceps 40 dzieki za podpowiedz

slim shady
06-04-09, 20:17
Harda nie ma, według mnie mozesz smiało poleciec na tym treningu, albo tym co jest ze stazem mniejszym niz 6 miesiecy

3ndriu
06-04-09, 20:20
Pojedziesz na tym co mówisz, dokładnie i solidnie, wprowadzi Cię w świat cięższych treningów.

Korzon
06-04-09, 22:56
a właśnie czemu Harda już nie ma ? :(

slim shady
06-04-09, 22:58
poszukaj troche starsze tematy z kilka stron w tył i zobaczysz

Korzon
06-04-09, 23:18
jakoś nie mogę odnaleźć mógłbyś zlinkować?

klocur
06-04-09, 23:19
a właśnie czemu Harda już nie ma ? :(

http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=17917