PDA

Zobacz pełną wersję : Magiczne 6 miesięcy i co teraz?



Frankenstein
06-04-09, 11:45
Za 2 tygodnie minie magiczne 6 miesięcy przerzucania ciężarów.
Chciałbym zrobic 1 cykl od 3 miesięcy jadę z dietą i jest dużo lepiej niż bez niej :) Mam 180cm wzrostu i ważę 64kg, wiek 25lat.
Dużo poczytałem i sam już nie wiem co wybrac... zdecydowałem się na mono z universala i nie wiem co dokupic do niego. Cel MASA! Za wszelkie porady będę bardzo wdzięczny! Nasłuchałem się od kumpli o glutaminach, taurynach sokach z winogron glukozach i już mi głowa spuchła od tego.

bullet
06-04-09, 13:03
bialko rowniez jest potrzebne i na pewno jakis geinerek w twoim przypadku.
wegli tez nie masz sie co bać.

Frankenstein
06-04-09, 13:29
Mam kupionego mutant massa uzupełniam nim braki w diecie. Nie wiem po prostu co kupic do tej kreatyny myślę nad glutaminą ale nie wiem jaką wybrac.

bld
06-04-09, 14:28
sam mutant mass i mono wystarcza :) reszte kasy przeznacz na diete

niewula
06-04-09, 15:02
po co ma przeznaczyc na diete skoro ma mutanta <zalamka>
mozesz tez sprobowac mono+dextroza

michal_f
06-04-09, 15:13
po co ma przeznaczyc na diete skoro ma mutanta <zalamka>

mutant to tylko uzupelnienie diety !! i dobrze ze przeznaczy kase na diete ... lepiej na tym wyjdzie ;)

Korzon
06-04-09, 17:28
Omg... nie kupuj żadnej dekstrozy, niewula weź poczytaj troche o tym magicznym specyfiku. Jak masz dietę to nie potrzebujesz Mutant Masa, jeśli masz jakieś braki to wtedy uzupełniasz gainerem, kreatyna mono Universala dobry wybór, smiało łykaj ;]

Abram15
06-04-09, 17:33
Jeżeli tylko masz diete kup kreatyne mono, carbo i tauryne

Korzon
06-04-09, 17:34
Abram15 świetny pomysł możesz mi powiedzieć po co mu carbo jak ma diete?

Abram15
06-04-09, 17:48
Do uzupelnienia .Rzadko kiedy sie zdarza zeby dieta poczatkujacych byla idealna .

p_narozny
06-04-09, 17:59
Walic carbo, niech banana zje po treningu i bedzie git, wegle latwo w diete wbic. A glutamina po mono niech bedzie, podczas cyklu bez sensu glute brac albo bcaa:) Mono ma dzialanie antykataboliczne samo w sobie:)

Korzon
06-04-09, 18:02
A skąd wiesz że akurat węgli mu brakuje...

Jeżeli tylko masz diete kup kreatyne mono, carbo i tauryne
bez sensu, niech policzy najpierw zapotrzebowanie i wtedy w zależności od braków w diecie, a nie że kup carbo :p
na taurynę moim zdaniem szkoda kasy, lepiej wydać na miche

p_narozny
06-04-09, 18:04
Napisalem, ze wegle chyba najlatwiej w diete wbic, tak?:*

Korzon
06-04-09, 18:06
ale to do abrama tylko nie zdązyłem przed Toba :* :D

Frankenstein
06-04-09, 18:20
Hehe :) dobrzy jestescie :) Dietę mam prawidłowo obliczoną i jadę na niej już 3 miesiące sporo kasy idzie na te tuńczyki i wszstko. Mutantem uzupełniam braki bo nie dawałem rady 6 posiłków szamac dziennie jakoś mi łatwiej go wypic tak samo jak mam zjazd na uczelni nie zawsze mam jak zjesc to wtedy zabieram mutanta.
Od 3 miesięcy jem olimp wita min oraz olimp omega gold godzinę przed spaniem biorę ZMA.
Nie wiedziałem po prostu co dorzucic do tej kreatyny bo dużo się naczytałem, że wymaga transportera a kumple nawciskali mi ze bez glutaminy po cyklu na mono spadnę i najlepiej abym na 1 raz nitrobolon kupil ale to debile są po miesiącu cwiczeń już masacry szamali i nic im to nie dało. Dlatego wolę się zapytac Was bo spece w tym jestescie :)

Korzon
06-04-09, 18:46
Dieta to podstawa, ja bym walił same mono szkoda kasy na te wynalazki inne, glutamina tauryna efekt nieproporcjonalny do kosztów, praktycznie nie zauważalny ;]

slim shady
06-04-09, 20:01
niektóre wypowiedzi w tym temacie są straszne
tak jak pisze Korzon, same mono nie ma sensu przedobrzać i tracic kase na cos co sie nie sprawdzi

lovelas69
06-04-09, 20:18
dawno temu :) jak miałem swój pierwszy cykl na mono (proszek w zielonym opakowaniu firmy Vital Max) i dekstrozę (wtedy każdy ją polecał- dzisiaj jest inaczej)to dodałem do tego tylko wodę mineralną/źródlaną (ok.3 l dziennie) i przytyłem gdzieś z 5 kg. Dieta była taka co w domu było: śniadanie, obiad (zupa, drugie danie), kolacja w między czasie jakiś owoc. Spadków raczej nie odnotowałem :) to był mój pierwszy raz z jakąkolwiek odżywką :) Startowałem z 60 kg :)

tentyp
06-04-09, 22:11
Ja myślę że Zielona z Vitalmaxa i masóweczka monster mass by był ok ...

Frankenstein
07-04-09, 11:24
Masz rację dinozaurze! Wstyd jak byk! Temu się za siebie biorę.
Jadę na takiej diecie od 3 miechów czasami mi coś wypadnie i nie daje rady wszystkiego z tego zjeśc... ale staram się jak mogę.
http://images36.fotosik.pl/49/85fefc4b04a1af4f.jpg