PDA

Zobacz pełną wersję : dieta na wyjeździe



Demonek6
06-04-09, 09:01
Śmigam niedługo na 2 tygodnie do Tunezji. Nie mam niestety bliższych informacji odnośnie żarcia jakie tam serwują, ale pewnie o dietce wysokobiałkowej mogę zapomnieć. Co wobec tego? Dac organizmowi odpocząć od białka przez te 2 tygle, czy za wszelką cenę starać się utrzymać wyliczony bilans (brać ze sobią odżywkę białkową)? Nie wiem czy w hotelu będzie jakaś siłka, jeśli nie, będę się bawił treningiem domatora.

007
06-04-09, 09:24
Nie jest tak tragicznie jak może się wydawać;)

Owoce morza,ciekawe plony ziemi i nie spotykane u nas smaki.

Demonek6
06-04-09, 09:34
Nie jest tak tragicznie jak może się wydawać;)

Owoce morza,ciekawe plony ziemi i nie spotykane u nas smaki.

Czyli jechać bez stresu, a do zbilansowanego papu wrócić po powrocie?

007
06-04-09, 09:44
Myślę że tam spokojnie zbilansujesz posiłki,Tunezyjska kuchnia jest bardzo bogata i napewno nie będzie z tym problemu,problem może być z oszacowaniem wartości odżywczych nie spotykanych wcześniej pokarmów więc pozostaje żywienie na tzw. czuja :)

Demonek6
06-04-09, 09:48
Myślę że tam spokojnie zbilansujesz posiłki,Tunezyjska kuchnia jest bardzo bogata i napewno nie będzie z tym problemu,problem może być z oszacowaniem wartości odżywczych nie spotykanych wcześniej pokarmów więc pozostaje żywienie na tzw. czuja :)

O tym właśnie mówię. Problem w tym, że ja dość szybko się zalewam sadłem, i dopiero jak zacząłem wszystko wyliczać to zaczęło ładnie schodzić. Jest w 7 tyglu redukcji i nie chciałbym się cofać.

Damian st-ce
06-04-09, 15:23
Jeśli będziesz miał taką możliwość, to pytaj z czego są sporządzone posiłki. Od niczego weź odżywkę białkową.

bullet
06-04-09, 23:50
1. nie bierz ze soba zadnych odzywek bo narobisz sobie problemow na lotnisku
2. w tunezji bedziesz jadl duzo serów- niestety wyboru wielkiego nie ma
3. sa tez jajka, kefiry, jogurty, musli
4. mieso z kurczaka tez jest dostepne.
5. duzo owocow.
wpisz nazwe hotelu w google i bedziesz wiedzial czy jest silownia.
udanego wypoczynku:)

Rynju
07-04-09, 10:32
ja bym najwazniejsze co uwzglednil to to, iz na wyjezdzie nie ma sie czasu na jedzenie. Wiec wzialbym ze soba z 10 batonow ze sklepu z odzywkami, a tam na miejscu all inclu i zarl i zarl i zarl :D a ze cieplo to plywal i spalal i spalal i spalal :D a ze dobra atmosfera to seksil sie i seksil :D i tak w kolko :D
Polecam taka forme wypoczynku :D

hans1237
07-04-09, 13:01
zawodowcem nie jestes wiec niemasz czym sie martwic lekki trening domatora 2 w tyg zeby nie spadło;czasem dobrze odpoczac od treningu i diety a za to ciesz sie dupeczkami i zdaj relacje jakie tam dupcie biegaja i czy nago!!!to pojedziemy równiez

Demonek6
07-04-09, 13:33
ciesz sie dupeczkami i zdaj relacje jakie tam dupcie biegaja i czy nago!!!to pojedziemy równiez

To Tunezja, kraj arabski. Baby tam się pławią w spodniach i bluzach :/

Rynju
07-04-09, 16:11
wiadomo tunezja to przeciez afryka, ale tam jest duzo rosjanek, ktore ubieraja sie hmmm dosc dziwnie - na basen hotelowy ida w szpilkach <-- opalaja sie w butach xD i topless ;)