PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebuję diety, lecz nie wiem do której grupy sie zaliczyć.



Batelo
05-04-09, 11:14
Witam,
Mam problem dotyczący diety.
wiek: 17
waga: ok. 70 kg
wzrost: 185
płeć: mężczyzna
cel: masa
zapotrzebowanie kcal:
typ budowy: tutaj mam problem, ponieważ nie wiem do której grupy się zaliczyć - nie jestem kościsty, lecz także nie posiadam masy
aktywność fizyczna: wysoka, lecz mogę ograniczyć
suplementacja: aktualna i przyszła
Jakby ktoś był chętny, aby mi pomóc - proszę o dalszy rozwój tematu.
Bywajcie,
I z góry dzięki bardzo ; )

Batelo
05-04-09, 14:59
Na dodatek chciałbym dodać, że mam szybką przemianę materii. I mam pytanie, mianowicie czy w okresie diety można jeść czekoladę? ; P

Gutek912
05-04-09, 16:17
ektomorfik. raz na jakis czas chyba nie zaszkodzi

Aponax
05-04-09, 17:12
czekolada jak najbardziej na poczatek , jezeli jadles codziennie cos "słodkiego" , jak za szybko odstawisz to bedziesz mail problemy z sennoscia itp. Ja proponuje gożka albo te batoniki z sklepow kulturystycznych , sam jem 1-2 dziennie (nie moge sie odzwyczaic ) , jeden batonik ok 1.7 zł i naprawde sa dobre (po tygodniu sie przyzwyczaisz).

michal_f
05-04-09, 17:18
Aponax podaj linka do tych batonikow po 1,70 ;)

A co do czekolady to ja jem i nawet nie probuje ograniczac i fatu nie ma ;)

Aponax
05-04-09, 17:42
ogolnie to kupuje od kolegi , masowo kupuje z hurtowni co dwa miesiace 2000 sztuk , i sprzedaje po 1.7zł :]
http://allegro.pl/item599664893_najlepszy_batonik_musli_jaki_swiat_w idzial_hit.html
tutaj masz po 1.9 zł :]

Batelo
06-04-09, 15:40
Zastosowałem się do jednej z diet podanej w dziale diet. Surowo się tym przejąłem, bo ani ciastka, ani kostki czekolady jak dotąd nie zjadłem... ; P
Dzięki wszystkim za udział w temacie. Słyszałem, że dietę z owocem, można zastąpić zwykłą multiwitaminą, lecz trzeba do tego wyrównać cukry.