PDA

Zobacz pełną wersję : Poprawa bicepsa



kamilaguna
05-04-09, 00:14
Witam. Mam takie pytanko. Mianowicie, jak poprawić mój trening bicepsa? Chodzi mi o to że biceps rośnie owszem ale może mógłby lepiej się rozrastać i wyglądać. Mój trening na biceps wygląda następująco:

Unoszenie sztangi prostej podchwytem stojąc 4 serie 12,10,8,6 powtórzeń
Unoszenie hantli stojąc chwytem klasycznym 4 serie 12,10,8,6 powtórzeń
Unoszenie hantli chwytem młotkowym na modlitewniku 4 serie 12,10,8,6 powtórzeń

oraz nieraz na koniec treningu dopompowuje mięsień jedna serią "21"

Z góry dzięki za podpowiedzi. Pozdrawiam

slim shady
05-04-09, 01:53
a jak z tricepsem ? wkoncu to 2/3 łapy

Gutek912
05-04-09, 09:38
No wlasnie bo z tego co widzę to biceps nie wyglada najgorzej tzn mógłbyś zrobic jakies ćwiczenie na modlitewniku zamiast uginania ze sztangą w staniu zrób se uginanie łamaną na modlitewniku albo zamiast młotkow młotki na modlitewniku

klocur
05-04-09, 09:39
wg mnie to wogole za duzo serii, a jak dobijasz jeszcze siodemkami to przepalasz miesnie a nie rozwijasz ;] max 10 serii na bicka rob. to samo sie tyczy tricepsu

kamilaguna
05-04-09, 11:28
co do tricepsa to nie narzekam. Rośnie tak jak powinien. Słyszałem właśnie że na triceps powinno się więcej serii robić niż na biceps bo to jednak o wiele większy mięsień.

kastorius
05-04-09, 20:02
niezaleznie - powinienes robic od 9 do 12 serii na biceps oraz triceps (robisz 12 i jest ok), jesli cwiczysz jednym systemem miesien przyzwyczaja sie - jesli tric jest w dobrej fazie wzrostu - nic nie rob i cwicz dalej, na bic proponowalbym ci zmienic uklad cwiczen, jest tego cala masa - poszukaj - ale przedewszystkim przestaw się z regresji na progresje, postaraj sie stopniowo zwiekszac obciazenie i dobrze dobrac je do swoich mozliwosci - szczegolnei te przy ostatnim powtorzeniu kazdej serii. powinno pomoc

007
05-04-09, 20:20
Witam. Mam takie pytanko. Mianowicie, jak poprawić mój trening bicepsa? Chodzi mi o to że biceps rośnie owszem ale może mógłby lepiej się rozrastać i wyglądać. Mój trening na biceps wygląda następująco:

Unoszenie sztangi prostej podchwytem stojąc 4 serie 12,10,8,6 powtórzeń
Unoszenie hantli stojąc chwytem klasycznym 4 serie 12,10,8,6 powtórzeń
Unoszenie hantli chwytem młotkowym na modlitewniku 4 serie 12,10,8,6 powtórzeń

oraz nieraz na koniec treningu dopompowuje mięsień jedna serią "21"

Z góry dzięki za podpowiedzi. Pozdrawiam

wklej cały trening

kamilaguna
05-04-09, 22:59
Po co cały trening skoro wszystko jest ok, a ja zadałem pytanie tylko o bicepsy. Biceps rośnie, nie jest najgorzej tylko myślałem że może jest jakiś sposób na lepszy przyrost...

slim shady
05-04-09, 23:02
cały trening jest ważny, bo nie tylko biceps od cwiczen na biceps rosnie

hans1237
06-04-09, 17:16
ja poprawilem tricepsem wyglad łapy.....a ostatnio ktos mi doradzil podciaganie sie na drazku podchwytem na bicka i powiem sczerze ze wyglad bicka sie poprawia po tym