PDA

Zobacz pełną wersję : dieta na mase



skajłoker
04-04-09, 17:00
dieta na mase do oceny

7:10-100g płatków +2szklanki mleka (płatki takie kuleczki nesquik)
10:00 twaróg 200g z nutellą

między12 a 13 pije szejka proteinowego z porcji 40g z 300ml mleka

między 15 a 16 zalezy jak wróce ze szkoły jem obiad (obiady są zazwyczaj konkretne dobry kawałek mięsa zawsze jest)

okolo godziny 19 jem kielbase z kurczaka i 2-3 jajka sadzone
i jakiś chleb do tego z serkiem topionym

no i na wieczór twaróg 100-150g tak o godzinie 22-23

wypowiadajcie się pozdro

ciaastek91
04-04-09, 17:24
uehehhe platki nesquik, nutella i serek topiony :D
to ma byc dieta?

007
04-04-09, 17:28
dieta na mase do oceny

7:10-100g płatków +2szklanki mleka (płatki takie kuleczki nesquik) --- płatki górskie ! nie gotowane tylko parzone na wodzie a mleka symbolicznie aby kolor był :) + siemie lniane,rodzynki np / dodaj jaja


10:00 twaróg 200g z nutellą ----- twaróg z węglowodanami złożonymi ,orzechy laskowe,warzywa

między12 a 13 pije szejka proteinowego z porcji 40g z 300ml mleka------- mniej mleka trochę wody ,dodaj tłuszcze i węgle

między 15 a 16 zalezy jak wróce ze szkoły jem obiad (obiady są zazwyczaj konkretne dobry kawałek mięsa zawsze jest) ----- nie jestem w stanie ocenić tego posiłku :)))

okolo godziny 19 jem kielbase z kurczaka i 2-3 jajka sadzone
i jakiś chleb do tego z serkiem topionym ----- zbilansuj ten posiłek :)

no i na wieczór twaróg 100-150g tak o godzinie 22-23--------- + oliwa

wypowiadajcie się pozdro


Nie bój się warzyw :) około treningowo bez tłuszczy ,nie wiem kiedy trening

skajłoker
04-04-09, 18:03
007 dzięki wielkie a komentarza ciastka nie skomentuje naucz się czytać po oprócz srka topionek nesquika i nutelli jest tam sporo 5 razy bardziej wartościowych produktów.O ile dobrze pamiętam twoje dane z profilu to ty chyba jesz tylko suchy chleb i pijesz wode hehe pozdro

ciaastek91
04-04-09, 18:20
aha miales nie komentowac, a jednak komentujesz, zdecyduj sie.

i rzeczywiscie jest mega duzo wartosciowych posilkow w tej 'diecie'.
twarog i jajka.. no i moze to mieso z obiadu, ale calego posilku dobrego to tutaj nie widze.

a co do mojej diety, to mysle, ze z twoim smiesznym podejsciem to tygodnia bys na niej nie wytrzymal. elo

skajłoker
04-04-09, 19:19
kurcze to słaby gen masz niby taka wspaniała dieta a na obwody się nie przekłąda hehe to w takim razie zaprezentuj swoją magiczną diete z chęcią się do niej zatsosuje jak jest taka cudowna zauwarz też ze chodze do szkoły i nie ejstem w stanie trzymać lepszej diety niz ta co podałem po 2 nie mam tyle czasu na przygotowanie zarcvia bo ćwicze sw i jeszcze trzeba się pouczyć więc czasu jest mało co innego przez wakacje dlatego odpuśc sobie te żałosne komentarze

ciaastek91
04-04-09, 20:25
no widzisz ja tez chodze do szkoly i mam wiele roznych zajec poza silownia i robieniem zarcia, a mimo to jem jak czlowiek, platki nesquik to szama moja 6letnia siostra.

gen moze i mam slaby, ale ciezka praca notuje ciagly progres. a moja dieta wcale nie jest magiczna, tylko z glowa rozpisana pod moja osobe.

i nie wiem czemu mowisz, ze mam slabe obowdy, skoro swoich obwodow nigdy w profilu nie wpisywalem mhm widze, ze masz jakies zdolnosci jasnowidzenia.

skajłoker
04-04-09, 20:43
kiedyś miałeś dane w profilu albo napisałeś w jakimś poście albo dałes fote bo kojarze cie z niezbyt duzym gościem:)

ciaastek91
04-04-09, 21:45
no i pewnie od tego kiedys nic sie nie zmienilo...

skajłoker
04-04-09, 21:53
z taką dietą magiczną myśle ze 40 w łapie zamknąłeś juz sporo czasu temu:)

Damian st-ce
04-04-09, 23:02
Ja pierd.le, znów spiny... 007 dobrze Ci napisał :-) dostosuj się do tego i myślę że masa pójdzie w górę. Zauważyłem że 007 jest zwolennikiem warzyw, ciągle nakłania do zjadania ich, i to Ci się chwali 007 :-) Pozdro

Street Fighter
04-04-09, 23:03
zaraz pękna wam bicepsy i zafarbują na czerwono mój monitor wiec dajcie spokój xD a taka dietę widzę pierwszy raz xDDD chyba jesteś bardzo niski ??

luo
04-04-09, 23:16
Wyluzuj skajłoker ;). Ciaastek tylko napisał co myśli o Twojej rozpisce a Ty od razu sie do niego rzuciłeś. Co do diety to 007 juz Ci ją poprawił, jak bedziesz się jej trzymać to bedzie ok.
ps. rano polecam jaja+płatki owsiane z rodzynkami/orzechami zalane mlekiem i wodą, no i do tego wiadomo jakieś warzywa wedle uznania
pozdr

Rynju
06-04-09, 00:30
dieta na mase do oceny

7:10-100g płatków +2szklanki mleka (płatki takie kuleczki nesquik) --- płatki górskie ! nie gotowane tylko parzone na wodzie a mleka symbolicznie aby kolor był :) + siemie lniane,rodzynki np / dodaj jaja <---- to jest masowa ;) ja bym z tym mlekiem takich problemow nie robil i nie zastepywal od razu woda. Co do platkow to gorskie + dosyp otreby, do tego jajek z 4 do zjedzenia


10:00 twaróg 200g z nutellą ----- twaróg z węglowodanami złożonymi ,orzechy laskowe,warzywa <--- zamiast tej nutelli to ja bym dal ten twarog pokrojony w plastrach na razowym chelbie

między12 a 13 pije szejka proteinowego z porcji 40g z 300ml mleka------- mniej mleka trochę wody ,dodaj tłuszcze i węgle <---- szejk proteinowy hmmm czyli to jest samo bialko? jesli tak to zupelnie nie posilek, jesli to gainer (bialko i weglowoadny) i chcesz nim zastapic posilek to zmieszaj z woda ale nie 40 a 100g proszku

między 15 a 16 zalezy jak wróce ze szkoły jem obiad (obiady są zazwyczaj konkretne dobry kawałek mięsa zawsze jest) ----- nie jestem w stanie ocenić tego posiłku :)))

okolo godziny 19 jem kielbase z kurczaka i 2-3 jajka sadzone
i jakiś chleb do tego z serkiem topionym ----- zbilansuj ten posiłek :) <-- czym jest kielbasa z kurczaka? nie znam takiej. Chyba szynka z kurczaka? np filet wedzony.

no i na wieczór twaróg 100-150g tak o godzinie 22-23--------- + oliwa <-- twarogu 150g lub 200

wypowiadajcie się pozdro


Nie bój się warzyw :) około treningowo bez tłuszczy ,nie wiem kiedy trening

Takie sa moje wytyczne do tego co zrobili skajloker i 007 :) 007 - dobre korekty, skaj - daj no kiedy trening masz bo w tedy pora okolotreningowa sie klania do ulozenia

skajłoker
06-04-09, 15:30
7:20 200g twarogu z bananem i nutella dla smaku:P(wczoraj zjadłem te plątki górskie smak jak mam być szczery lipny jadłem na sile:)
do szkoly wkrajam 2 kiełbasy drobiowe do kanapek i po 2 plastry sera zółtego do kanapki oprócz tego
robie sałatke z pomidorów ogórka i sałąty
tak o godzinie 13stej pije szejka i do tego 2 banany
OBIAD O 16STEJ DZISIAJ mam kotleta z kurczaka warzywa gotowane na patelni i ziemniaki
19sta jem kiełbase i 2 jajka
22 koło 200g twarogu
troche to zmodyfikowałem...właśnie ten szejk to samo białko jest
a ta kielbasa to kiełbasa drobiowa w 100g czyli takije jednej 20g białka węgli juz nie pamiętam ile ma poszukam pózniej

skajłoker
06-04-09, 15:31
treningi robie 3 razy w tyg z godzinami róznie to bywa...zalezy jak mam czas ale zazwyczaj jest to 20

Rynju
07-04-09, 10:27
no to jesli tam jeszcze trening to pamietaj ze tuz po treningu bananek a do tego twarogu musisz dolozyc weglowoadny a nie samo bialko po wysilku.
Co do shake proteinowy - skoro samo bialko to nie posilek, do tego by trzeba bylo wegle dac, jakies 3 kromki chleba razowego

skajłoker
07-04-09, 16:13
a powiedz mi jak to jest przed treningiem opłaca się sporzywac białko czy lepiej skupić się bardziej na węglach?

Rynju
07-04-09, 16:17
przed treningiem pelnowartosciowy posilek czyli i weglowodany i bialka. Weglowodany zlozone zeby przez trening cie trzymal power, a zjesz jakos z godzine przed treningiem. Natomiast po treningu jakos 45min uzupelniasz cukry ktore zuzyles + ladujesz miesnie bialkiem do wartosci 35-40g,
oczywiscie przydaje sie tez tuz po treningu bananek itp.