PDA

Zobacz pełną wersję : spalenie tluszczu z ud



michal_2045
04-04-09, 16:33
witam

mam takie male pyt czy mozna jakos spalic tluszcz z ud?
jesli tak to jak jakimi cwiczeniami itd

za odp wielkie dzieki

3ndriu
04-04-09, 17:07
Bieganiem, jeżdżeniem na rowerze, pływaniem, przysiadami....

ciaastek91
04-04-09, 17:12
nie mozna spalic tluszczu miejscowo

slim shady
04-04-09, 19:59
poszukaj na necie jest tego pełno
z tych co kojarze to przysiad wykroczny

jazdun
05-04-09, 00:09
Ja robilem wykroczne i bylem z nich zadowolony, czulem ze pracuja tam rowniez dwuglowe ud (czyli te mieso z tylu). HardWorkout doradzil mi jednak robic przysiady klasyczne, a na dwuglowe cwiczenie "zuraw" - poszukaj se go na forum. Wybil mi tez z glowy wieksze ilosci powtorzen w przysiadach. Powoli (po ok. 4 tygodniach) widac, ze co prawda objetosci nie stracily wiele aczkolwiek formy nabieraja. Rob swoje, a z czasem wszystko sie wyrowna.
Nie przejmuj sie zatluszczonymi udami zbyt bardzo, uwzgledniaj nogi w planie treningowym + jakies bieganie, rowerek, basen. Ja te sposoby zamienilem juz na pilke nozna co sobote bo w Anglii LATOOOO! :)

kastorius
05-04-09, 20:07
duzo aerobów - ale jest metoda by to zrobic efektywniej, rano zjedz pełnowartościowy posiłek składający sie głownie z białek i weglowodanow, przez caly dzien ogranicz maksymalnie weglowodany, natomiast spozywaj duzo białka, nastepnie po calym dniu "niedosycenia" kalorycznego (z powodu braku weglowodanow) zrob trening - bieganie / rower / plywanie. organizm przy nie doborze kalori zacznie pobierac je z miejsc gdzie sie one odlozyly w postaci tluszczu. Do tego wrzuc termogenik ktory przyspieszy akcje metaboliczne organizmu oraz doda ci dodatkowego powera do dzialania. Stosuj ten system az do uzyskania dobrej sylwetki, potem radykalnie zmien diete i zacznij sie dobrze odzywiac a nie powinno byc efektu jojo.

KAZAH
05-04-09, 22:12
biegaj sobie tyle starczy sam wiem bo biegam regularnie od stycznia i juz sobie ladnie nogi wyrzeźbiłem :)

Biernaczek
09-04-09, 23:35
Bieganiem, jeżdżeniem na rowerze, pływaniem, przysiadami....

o nie tylko nie przysiady!
Mam podobny problem jak autor tematu, przestałem ćwiczyć nogi za to jeżdżę na rowerze i biegam, dobry by był jeszcze basen.
64 w udzie.

Jolly
10-04-09, 09:15
Ale przysiady to podstawa :errf:

//Jolly