PDA

Zobacz pełną wersję : Polska



Miodowar
01-04-09, 22:24
Polska - San Marino 10:0 ... pięknie.

przemek_yo
01-04-09, 22:35
smiech na sali :D
ale farsa kurwa

slim shady
01-04-09, 22:44
Smolarek zaszalał i ta jedna brama nożycami była zajebista
tylko, żeby tak grali z lepszymi rywalami
Mecz dobry na poprawe humoru :)

Biernaczek
01-04-09, 22:46
Dobrze było.
Smolarek się popisał :) Boguski też oczywiście z Łomży :D

Symu
01-04-09, 22:48
No ale powiedzmy sobie szczerze San Marino raczej gra dla zabawy :D

MhL
01-04-09, 22:50
San Mrino jest jak armia Austriacka, kazdy z nimi wygrywa.

pomeran
01-04-09, 22:51
Tak tylko z kim oni grali lekarzami, policjantami, prawnikami

Miodowar
02-04-09, 00:09
heh dokladnie ... 2 zawodowych pilkarzy mieli a reszta normalnie pracuja ... ale wynik itak ładny choc z taką druzyna nie kazdy tyle z nimi wygrywa ... smolarek super bramka z nozyc

slim shady
02-04-09, 00:30
zawsze te 10 bramek w statystykach jednak duzo daje w grupie

tm7
02-04-09, 01:02
smolarek mnie rozśmiesza, cienki jest jak polsilver, niech pokaże na co go stać w lidze bo narazie to podaje ręczniki, a jak wyjdzie na boisko to kopie po nogach bo nie nadąża za zawodnikami, niech nie podnieca się meczem z san marino i tym że nie gral z irlandią bo i tak by sobie tam nie pograł...
wiadomo że piłkarz z zawodu będzie lepszy od urzędnika albo fryzjera, tyle komentarza do tego meczu

magic_key
02-04-09, 08:13
nie ma sie z czego cieszyc. trzeba bylo grac tak dobrze z Irlandia ktora wcale taka mocna nie jest. wedlug mnie to Krzynowek, Dudka i Wawrzyniak powinni na lawie caly czas siedziec! a z San marino to mi sie jedynie podobaly te nozyce Smolarka

Damian st-ce
03-04-09, 11:36
Ten mecz to żenada. To tak jakby iść do przedszkola i napierd.lać dzieci...

Miodowar
03-04-09, 12:19
to co mieli strzelic 2 bramki i isc do szatni? ... bo nie rozumiem ... Przypominam ze to są eliminacje do MISTRZOSTW ŚWIATA

PS przegrają ŹLE wygrają JESZCZE GORZEJ i bądz tu mądry

Sosna91
03-04-09, 12:22
hmmm słyszałem o tym meczu własnie, ale sam nie oglądałem bo się siatkówka nie interesuje zbytnio

tm7
03-04-09, 12:56
hehe przegrają ze słabą drużyną źle, a wygrają z fryzjerami to nic nadzwyczajnego, tak bym to ujął :)

Miodowar
03-04-09, 13:54
hmmm słyszałem o tym meczu własnie, ale sam nie oglądałem bo się siatkówka nie interesuje zbytnio
widac ze sie nie interesujesz siatkowka zbytnio, bo gdybys sie interesowal to bys wiedzial ze mecz nie moze sie zakonczyc wynikiem 10:0 :) pozdrawiam

Fehu
03-04-09, 14:09
Mój komentarz taki: Jeśli polska-san marino i wynik 10:0 ma być dla Polskiej reprezentacji SUKCESEM to ja w tym momencie dziękuje już za taki sukcesy...
Z reszta nie jaram sie Polska piłka bo dla mnie to sama mafia... Lato prezesem PZPN toż to układ... na miejscu benhakera to juz bym spierd*lał bo zyc mu nie dzadza (za drogi)

Sosna91
03-04-09, 14:18
widac ze sie nie interesujesz siatkowka zbytnio, bo gdybys sie interesowal to bys wiedzial ze mecz nie moze sie zakonczyc wynikiem 10:0 :) pozdrawiam

dzięki za wyjaśnienie ;p za chu*** bym sie nie domyslil ;p

Miodowar
03-04-09, 14:50
Mój komentarz taki: Jeśli polska-san marino i wynik 10:0 ma być dla Polskiej reprezentacji SUKCESEM to ja w tym momencie dziękuje już za taki sukcesy...

to ile oni powinni wygrac zebys ich docenił 20:0 ... przypomne tylko ze w pierwszym meczu było 2:0.

Miodowar
03-04-09, 14:52
dzięki za wyjaśnienie ;p za chu*** bym sie nie domyslil ;p

nie chodzi mi o to zebys sie nie domyslil ... sorry ale ten twoj powyzszy komentarz ("hmmm słyszałem o tym meczu własnie, ale sam nie oglądałem bo się siatkówka nie interesuje zbytnio") przypomina mi slowa joli rutowicz ... o tym jak mowi na pudzianowskiego korzeniowski i mysli ze jest smieszna :) heh pozdrawiam

tm7
03-04-09, 15:10
to ile oni powinni wygrac zebys ich docenił 20:0 ... przypomne tylko ze w pierwszym meczu było 2:0.
ja bym ich docenił jak by wygrali z irlandią ( która jest i tak cieniaszka, grali jednym słabym napastnikiem i strzelili nam 3 gole) , mecz z san marino nie ma co oceniać, każdy z nimi wygrywa, z tego co pamiętam to niemcy z nimi wygrali 13:0 wiec bez podniety

Miodowar
03-04-09, 15:20
ja sie nie podniecam ... tylko nie rozumiem waszej krytyki

Street Fighter
03-04-09, 15:59
Polska piłka nożna hehehe o czym my tu rozmawiamy :D
Korupcja ,korupcja ,korupcja xD
Połowa zamiast ciężko trenować siedzi u fryzjera i zastanawia sie czy pierd^olnać włoski na żelpeta czy gejżela :/ a jak wiadomo piłka nożna to gra zespołowa i ta druga połowa sama sobie nie poradzi xD
Od kiedy pamietam zawsze słyszę te zame komentarze "cały czas do przodu" , "staramy sie" , "nic straconego" i "mamy szanse".
Mam sie cieszyc ze wygralismy z ostatnia drużyną rankingu fifa ?Przepraszam nie jestem aż takim optymista mimo ze wieże w swoje 70cm w łapie xD

Gdyby polscy piłkarze trenowali tak jak to robią Polscy "kibice fajterzy" to bylibyśmy mistrzami świata!!

przemek_yo
03-04-09, 16:27
lepiej gdyby wygrali po 1:0 i z Irlandia i z San Marino
do dupy nie podobna jest dzisiejsza polska pilka i tu nie ma co dyskutowac
pzdr :)

Aponax
03-04-09, 16:47
ehh co tu duzo pisac . Mamy w ogole jakies szanse na wyjscie z grupy czy jak to tam jest (nie jestem za bardzo w temacie piłki nożnej).
pod koniec znowu bedzie ballada na trybunach , Nic sie nie stało , polacy nic sie nie stało i tak dalej w kołko .

tm7
03-04-09, 17:51
dopóki nie zabiorą pieniędzy pzpn i ich nie zagłodzą to nic nie bedzie z piłki nożnej w polsce

ostatnio czytałem na necie, że dzielili pieniądze i 14 mln poszło na administracje, wynagrodzenia, jakieś upominki, zjazdy, w pzpn a dla porównania 8 mln na szkolenie młodzieży i czemu później się dziwią że reprezentacja nie gra ;/ jak ma grac jak nie ma kim, najłatwiej jest zwalić winę na trenera bo przecież nikt nie powie że mamy słabych piłkarzy, trener nie wyjdzie i nie zagra...
poza tym moim zdaniem to jakiego by nie najeli polskiego trenera to i tak będzie beznadziejny w porównaniu do zagranicznego, bo my tutaj mamy klapki na oczach, stare metody, nie szkolą się za granicą trenerzy nie wiedzą jak to wygląda w profesjonalnych drużynach np angielskich, cały czas leśne dziadki a szczególnie engel mówi coś o polskiej myśli szkoleniowej hehe jakiej myśli ??

jeszcze wspomnę o piechniczku bo on mnie też przeraża... wyzywa na beenhakkera że ma 2 roboty itd ze nie może się skupić na reprezentacji, a sam jest działaczem pzpn wysokiej rangi i do tego senatorem, nie będę komentował... niech każdy zacznie od siebie