PDA

Zobacz pełną wersję : Wyciąg stacjonarny



kamil1709
01-04-09, 21:16
Witam poszukuje wyciągu stacjonarnego i nie wiem, który wybrać znalazłem pare ofert. Prosze o pomoc


http://www.allegro.pl/item588525571_marbo_home_wyciag_gorny_stacjonarny_ mh_w002.html

czy

http://www.allegro.pl/item591200941_wyciag_treningowy_masiv_wolnostojacy _3_uchwyty.html

pakeros17
01-04-09, 21:25
Opcja nr 1, dodatkowo dostaniesz rabat 7% w zamian za recenzję

Biernaczek
01-04-09, 21:47
Wybrał bym ten drugi.

kamil1709
01-04-09, 21:54
Hehe dalej nie wiem co jest korzystniejsze. Powoli zaczynam się zastanawiać czy nie lepiej jest wziąść dołanczany do ławki i tak taka sama wytrzymałość tylko tyle że dołanczany trzeba na okrągło wkładać i zdejmować

ziegenhal
01-04-09, 22:18
Ja mam wyciag nr 2 i jestem zadowolony , mozna na dolnym wyciagu robic barki / biceps a w nr 1 tego nie masz

kamil1709
02-04-09, 06:48
Ja mam wyciag nr 2 i jestem zadowolony , mozna na dolnym wyciagu robic barki / biceps a w nr 1 tego nie masz

A jaki ciężar dobrałeś do tego wyciągu o jakim otworze. Wyciąg ten ma miejsce na ciężar fi 25.

kamil1709
03-04-09, 20:08
jaki ciężar można kupić do wyciągu gdzie średnica miejsca na ciężary wynosi fi 25 czy ciężar z o fi 29 nie będzie za luźny ????

ziegenhal
03-04-09, 20:35
ja chyba mam talerze 26 i są dobre , zakladam moje kola zamachowe o fi 30 i tez są dobre , nie ma roznicy czy luzne czy nie. Ciezara napiera w dol i nie latają

KAZAH
03-04-09, 21:00
Ja mam ten drugi i jest SPOKO :) tylko jak chcesz cwiczyc biceps to musisz zalozyc okolo 10 kg wiecej na dole na taki drazek niz masz na wyciag zalozone bo CI bedzie wyciag to tylu przechylalo ale jak za taka cene to jest ZAJEBISTY no i 140kg lzem wytrzyma ja narazie sprawdzalem 100kg i nawet nie pyknelo nic :D:D:D

futrix
11-04-09, 22:02
równiez mam ten drugi :)
pracuje solidnie od pół roku i świetnie się spisuje

posamrowałem tylko tylni profil troche smarem i chodzi bezszelestnie

guildwars
20-04-09, 17:19
nie kupuj tylko stacjonarnego marbo pro po pierwsze jest za krotki nie da sie rozciagnac miesini do pelnego wyprostu chyba ze masz 160 wzrostu ,no i ta blokada do gory przeszkadza tylko w koncie prostym da sie ciwiczyc a linke co miesiadz bedziesz wymianial :) a jesili chodzi o dolny to tez tragedia kolko powinno byc wyzej do tego przelozenie ciezaru x2 ,ladnie ktos zjebal ten wyciag i tyle kasy :(

marbo-sport_pl
21-04-09, 08:28
Guildwars: Czy posiadasz wyciąg z linii SEMI-PRO?
Górna blokada została zmieniona, więc już linka pracuje pod każdym kątem. Mogę Wam wrzucić zdjęcie jak blokada została rozwiązana :)
Rozumiem, że masz na myśli że jest za niski. Weź pod uwagę, że sprzęt musi być jak najbardziej uniwersalny - nie każdy może wstawić sobie do pokoju wyciąg o wysokości 230 cm... Tak jak dla wielu klientów go zmniejszamy, również możemy go podwyższyć, jeśli ktoś jest wyższy :)
Dolne kółko sprawdza się na takiej wysokości jak jest :)
Co do przełożenia - każdy wyciąg, gdzie zastosowana jest jedna linka dla wyciągu górnego i dolnego posiada przełożenie.
Pozdrówki,
Michał

yoshimitsu
21-04-09, 09:18
ja posiadam ten wyciag ,i nie da sie ciwiczyc z gory niestety stoi bezuzyteczny a kasa poszla w bloto kolko na dole jest tak ze jak sie ciwiczy plecy to uchwyt obciera o piszczele za nisko jest ,dziwne ze pisalem o tym tez maila i nikt nie odpisal a teraz niby jest zmienione :( ,jesili jest zmienione to ja poprosze o zamiane gornej czesci bo to co kupilem to narazie na pokaz tylko sie nadaje a nie do treningu .

marbo-sport_pl
21-04-09, 11:49
yoshimitsu: Rozmawialiśmy na temat wyciągu i powiedziałeś, że wszystko jest w porządku, :O :O

CENTAUR4334
21-04-09, 16:35
Powiedzcie żeby jeszcze domontowali urządzenie, które poćwiczy za Was :yawn: Człowiek jest bardziej elastyczny od sprzętu więć sam może bardziej się dopasować.

Arnold ćwiczył na kilku pospawanych rurkach i do czego doszedł... mam na myśli czasy treningu w piwnicy. Niedługo to zamiast siedziska do wyciągu będzie fotel z podstawką na drinki..... <:(

Widocznie gdy mówiłeś o wyciągu byłeś pod wpływem euforii...

yoshimitsu
22-04-09, 03:19
wiesz mnie akurat jakis narcyz koks arnold nie interesuje a do czego doszedl do wraka czlowieka widziales te jego cykle jakie bral hehe gdyby nie kasa to by juz kwiatki wachal od dolu ,a na sprzecie trzeba bylo troche pociwiczyc zeby zobaczyc jego wady , bo tak w pierwszy dzien wydawalo sie ok a jednak tragedia , a jak chcesz sie dopasowac do sprzetu jak sie nie da i jak jest za krotki gdzie nie idzie pelnego ruchu zrobic ? ja nie poto kupuje sprzet gotowy zeby sie dopasowywac tak to bym se sam pospawal , a ja pisalem na maila o tym i nikt nie odpisywal sprawdzcie

yoshimitsu
22-04-09, 03:57
a jescze apropo twoich podstwaek na drinki nie chodzi mi o to dlamnie moze to byc brzydkie ale zeby szlo pelen ruch zrobic ja ciwicze juz ponad 18 lat sporty silowe i sporty walk wiec wiem troche jak co powinno dzialac ,po czasie wyszly wady jak pociwiczyli ludzie na tym ja sobi nie wymyslam tego zrobie recenzje z fotkami sam zobaczysz czy idzie sie dopasowac ,o co chodzi z ta euforia ?

marbo-sport_pl
22-04-09, 08:28
yoshimitsu: Wysokość wyciągu musi być dopasowana do większości mieszkań - MS-W003 w większości przypadków skracamy na 200 cm, bo dla użytkowników domowych 213 to za dużo.
Przykro mi, ale nie da się zrobić w pełni uniwersalnego sprzętu dla każdego o różnej budowie i wzroście - jeśli po jakimś czasie coś Ci nie pasuje, masz uwagi - pisz śmiało, będziemy się starali je wziąć pod uwagę.
Masz tu mnie na PW, masz do mnie bezpośrednio maila, masz do mnie tel. kom. - pisz w razie problemów.

CENTAUR4334
22-04-09, 14:31
Dziwne, siedzisz w tym 18 lat, a przy zakupie nie zapytałeś czy nie dałoby rady wydłużyć wyciągu, a jeśli masz niskie pomieszczenie to się nie dziw, wysokośc wyciągu podana, siedziska też, a teraz piszesz, że nie da się rąk rozprostować... (przez tyle lat pewnie przewijałeś się przez różne sprzęty HES'a i OLYMP'u, a przy zamawianiu własnego nie pytałeś czy dany element nie będzie przeszkadał) :lol: Ja jak coś kupuję do ćwiczeń to mierze nie tylko pomieszczenie gdzie ma stanąć, ale także siebie czy sprzęt będzie dobrze pasował, jeśli nie to trzeba z producentem pogadać, a MARBO należy do tych, którzy spróbują pomóc. Sam przecież pisał, że mogą dany wyciąg wydłużyć lub skrócić i wpadnięcie na taką oczywistość nie zajęło mi 18 lat tylko eee 10 s ??? :silenced:

CENTAUR4334
22-04-09, 14:38
Euforia - stan nienaturalnie dobrego samopoczucia z tendencją do śmiechu, radości, płytkiej wesołości i dowcipkowania, doznawany nawet pomimo rzeczywistych niedomagań organizmu.
Ja może przy zamawianiu sprzętu euforii nie przeżywam, ale jestem bardzo szczęśliwy, że realizuję moje kochane hobby w jakimś stopniu. Wiesz, że jak ludzie są szczęśliwi to wiele rzeczy im umyka. Może z Tobą tak było. :whistle:

yoshimitsu
24-04-09, 17:05
nie mam niskiego pomieszczenia ,i nie miezylem wszystkiego takie cos powinno byc uniwersalne tak jak pisze a nie dla karzelkow raczej to oni powinni spytac ,myslaisz ze ja mam czas na miezenia tak to bym se sam zespawal to co za problem zadnej wielkiej filozofi w tym nie ma (a co ty jestes kolega marbo ze tak bronisz ??? albo to ty z innego konta :( ) a co do 18 lat to ja ciwicze nie projektuje panie ,co do eufori to raczej sie pomyliles profesorku mnie takie zeczy nie ruszaja ,a tak apropo to nie tylko z tym mialem jaja bo chyba z 3 razy mi cos wymieniali nie cche mi sie juz opisywac tego wszystkiego narazie
pozdro

yoshimitsu
24-04-09, 17:15
a gdzie tu pisze ze moze byc za krotki albo zeby podac swoj wzrost ??? po za tym ja nie jestem jakas tyczka 176 cm wzrostu to chyba niski wiec wspulczuje ludzia powyrzej 180 kapletnie nie pociwicza na tym ,sory ale takie sa realia tego wyciagu nie ma co oszukiwac pisze jak jest


Marbo SEMI-PRO - Wyciąg stacjonarny na 2 prowadnicach W001 899.00 PLN 999.00 PLN

Producent: MARBO Semi-Pro

ID: 92


Właśnie patrzysz na doskonały 100% STACJONARNY WYCIĄG GÓRNY I DOLNY NA DWÓCH PROWADNICACH MS-W001, który należy do naszej linii SEMI-PRO - to idealny sprzęt dla wymagających użytkowników. Dzięki bardzo bogatej ofercie, jesteśmy w stanie kompleksowo wyposażyć Twoją pakernię w sprzęt najwyższej jakości, dzięki któremu będziesz w stanie ćwiczyć każdą partię mięśniową.

Wyciąg MS-W001 jest w pełni stacjonarnym, wielofunkcyjnym wyciągiem, mogącym pracować zarówno jako wyciąg górny i dolny, dzięki któremu jesteś w stanie rzeźbić zarówno mięśnie ramion, klaty, barków a dzięki możliwości montażu dodatkowych akcesoriów także wiele innych grup mieśniowych. Przeczytaj koniecznie o możliwościach, jakie daje Ci ten sprzęt!

Wierzymy, że JAKOŚĆ jest najważniejsza, dlatego nie oszczędzaliśmy na materiałach. Gruby profil 50x50mm, stal najwyższej jakości oraz wygodny i solidnie wykonany skaj to gwarancja solidności i niezawodności. Naszą pewność w jakość produktu potwierdza aż 5 lat gwarancji, której nie boimy się Ci udzielić.

Wyciąg taki, jak ten oferowany na aukcji, jest w 100% stacjonarnym sprzętem, który nie wymaga przykręcania do ściany ani podłogi. Zasmakuj niespotykanej stabilności! Dzięki aż siedmiu kółkom z głębokimi łożyskami jest on możliwy do wykorzystywania zarówno jako wyciąg górny do ćwiczeń mięśni barków, ramion i klaty, jak i wyciąg dolny, na którym wyrzeźbisz stalowy biceps.

Na jednak tym nie koniec możliwości! Wyciąg wyposażony jest w praktyczne "stopy" z grubej, ryflowanej blachy, które poprawią komfort i wygodę przy ćwiczeniach z wyciągiem dolnym. Co wiecej, wygodne, doskonale tapicerowane siedzisko umożliwi Ci montaż wielu dodatkowych akcesoriów takich jak modlitewniki, blokady i prasy do nóg a nawet drugi wyciąg do ławki!

Co więcej, do linek wyciągu możemy podpiąć dowolny z szerściu różnych uchwytów firmy MARBO-SPORT. Każdy z nich zmusza do pracy inne partie mięśni, a Ty zyskujesz wielką mnogość możliwości i kombinacji. Przekonaj się sam!

Sam wyciąg oparty jest na dwóch prowadnicach. Jest to gwarancją równego i pewnego prowadzenia ciężarów. Już nigdy Twoje obciążenie nie będzie kołysać się na boki!

Powiedzmy jednak więcej o doskonałym wykończeniu sprzętu. Zobacz: daleko wysunięte górne kółko chroni Cię przed kontuzjami spowodowanymi zderzeniem z podnoszonym ciężarem, system blokujący z blachy #4mm dba, aby linka pozostała na swoim miejscu, głębokie rowki w kółkach wyciągu chronią ją przed zsunięciem, gumowe odbojniki ochronne na prowadnicach zapobiegają uderzeniu ciężarem o podłogę, a ogromna podstawa to gwarancja super stabilności.





Zobacz sam:

Propozycje ćwiczeń mięśni ramion:

Uginanie ramion podchwytem stojąc z rączką wyciągu,
Uginanie ramion ze sztanga nachwytem stojąc,
Prostowanie ramion na wyciągu stojąc,
Uginanie nadgarstków podchwytem w siadzie,
Uginanie nadgarstków nachwytem w siadzie,
Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej stojąc,
Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej w podporze,
Prostowanie ramienia podchwytem na wyciągu stojąc;


Propozycje ćwiczeń mięśni barków i grzbietu:

Przyciąganie linki wyciągu dolnego,
Przyciąganie linki wyciągu górnego,
Ściąganie drążka wyciągu górnego z nachwytem,
Ściąganie drążka wyciągu górnego podchwytem ,
Ściąganie drążka wyciągu górnego uchwyt neutralny;


Propozycje ćwiczeń mięśni naramiennych:

Unoszenie ramion bokiem w górę z linkami wyciągu,
Unoszenie ramion bokiem w górę w opadzie tułowia z linkami wyciągu,
Unoszenie ramion w przód z linkami wyciągu;


MODEL - MS-W001

WAGA - 50 kg

PROFIL KONSTRUKCYJNY - 50x50x2 mm

TESTOWA WYTRZYMAŁOŚĆ - 175 kg

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA WYCIĄGU - 210 cm

WYMIARY PODSTAWY - 175x80 cm

DŁUGOŚĆ GÓRNEJ BELKI - 110 cm

WYMIARY SIEDZISKA - 28x31 cm

WYSOKOŚĆ SIEDZISKA - 50 cm

DŁUGOŚĆ UCHWYTU NA OBCIĄŻENIE - 22 cm

ŚREDNICA UCHWYTU NA OBCIĄŻENIE - fi 25mm

PROWADNICE - dwie

ILOŚĆ KÓŁEK - siedem

MONTAŻ AKCESORIÓW - TAK

UCHWYT W ZESTAWIE - 120 cm


Wyciąg możesz rozbudować o:


- modlitewnik z podparciem pod klatkę ( przy zakupie wyciągu możesz dokupić modlitewnik w promocyjnej cenie 40 zł )

- blokada ud