PDA

Zobacz pełną wersję : mój plan na mase



wojtas3
01-04-09, 20:45
Witam pewnie dostane zje... za to że to piszę bo już było ale jedynie drobne poprawki wstawiłem mój plan powiedzcie czy może być

poniedziałek: klata

-wyciskanie na płaskiej 12-10-8-6 wszystko na suwnicy bo mam atlas i inaczej nie da rady
-na skosie 4 po 10
-rozpiętki na maszynie 4 po 10

wtorek: plecy+ biceps

-przeciąganie linki wyciągu dolnego 4 po
-Ściąganie linki wyciągu górnego 4 po 8
-Martwy ciąg 4 po 8
-uginanie ramion ze sztangą 3 po 8
-uginanie ze sztangą na modlitewniku 3 po 8
-uginanie ze sztangielkami w siadzie 3 po 8

Środa:wolne


Czwartek:barki+przedramię

-wyciskanie sztangi za głowy 4 po 8
-podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 4 po 8
-unoszenie sztangielek bokiem w górę 4 po 8

-uginanie nadgarstków podchwytem 3 po 20
-uginanie nadgarstków nachwytem 3 po 20

piątek:nogi+triceps
-wspięcia na palce 4 po 30
-PROSTOWANIE NÓG W SIADZIE 4 po 10
-przysiady ze sztangą trzymaną z przodu 4 po 8

-prostowanie ramion na wyciągu 3 po 8
-wyciskanie francuskie 3 po 8
-wyciskanie francuskie w leżeniu 3 po 8

z góry dziękuje mam nadzieje że będą to tylko poprawki a nie całkowita zmiana tego planu. Zależy mi żeby nogi robić w piątek i żeby klata robiona była osobno

slim shady
01-04-09, 20:54
wyrzuć atlas całkowicie z treningu
Ćwicz tylko na hantlach i Sztandze

3ndriu
01-04-09, 21:15
Tak jak mówi slim, masę robimy na wolnych ciężarach.

kastorius
02-04-09, 16:58
dodatkowe info: http://kastorius.blogspot.com/2009/03/masa-dla-poczatkujacych.html

wojtas3
02-04-09, 17:40
ale to jest nie możliwe jak wyciskam na klatę to gdzie mam potem ją odłożyć? kumplowi podać? czy na brzuch położyć? nie mam stojaków mam suwnicę( a tak się cieszyłem z tej suwnicy) ale plan może być?

fallenursus
02-04-09, 17:45
ale to jest nie możliwe jak wyciskam na klatę to gdzie mam potem ją odłożyć? kumplowi podać? czy na brzuch położyć? nie mam stojaków mam suwnicę( a tak się cieszyłem z tej suwnicy) ale plan może być?

nie penkaj, laduj jak najciezej,nawet jak na koniec zamiast 6ciu wycisniesz 2-3, masa przyjdzie. jedynie mozesz jak nie masz dokupic ciezkie hankle do klaty i wioslowania. na mase trzeba walic jak najciezej, nie przeszkadza czy na suwnicy czy na wolnym.

wojtas3
02-04-09, 17:50
no hantle mogę tylko po 22kilo to mało ale ciężarów mam 170 kg a i szybko mi odpisałeś thx