PDA

Zobacz pełną wersję : napoje energetyczne



wojtas3
01-04-09, 20:38
Witam proszę powiedzcie mi coś na temat napojów energetycznych czy warto je pić przed treningiem jeżeli się jest zmęczonym? mowa tu nie o jakimś red bulu tylko o takim 1,5l z Tesco z góry dzięki a może power rede? z góry dzięki za pomoc

slim shady
01-04-09, 20:44
nie wiem jaki to 1,5 l z tesco jaki ma skład ?
power rede słaby i przereklamowany
jakie chcesz pic napoje przed treningiem ? iotoniczne czy energetyczne

Biernaczek
01-04-09, 20:50
o takim 1,5 l z Tesco :D :lol: Podaj przynajmniej nazwę i skład.
Ja tam lubię sobie walnąć Tigera od czasu do czasu.

Symu
01-04-09, 20:51
red bull itp. to energetyki, powerade słaby izotonik.

Jeśli już to proponuje raczej izotoniki, u mnie energetyki powoduja dosc duzy efekt diuretyczny i w efekcie mało pozytywnie działaja.

Większośc tych energetyków ma podobne składy z tym że chyba tylko burn i red bull maja glukuronolakton, te tansze nie. Czuć róznice moim zdaniem. Jeśli chodzi o smak to można pić, jeśli wspomaganie to moim zdaniem odpuscic.

slim shady
01-04-09, 20:57
Ja się troche uzależniłem od energetyków, jak nie polece na czyms na bazie kofeiny i tauryny to jestem chory :D
Musze ograniczyc te używki :P

Abram15
01-04-09, 20:59
Pół Litra bije inne na glowe ;p.

Symu
01-04-09, 21:08
SLim też miałem taki okres. Zmeczony...red bull.....jeszcze bardziej zmeczony... red bull...i ta przez jakiś okres po czym uznałem że nie tędy droga :)



Lepiej raz a dobrze... kreche xD

wojtas3
02-04-09, 17:46
Slim tak poza tematem widzę że dużo czasu spędzasz na forum o co bym nie spytał to prawie zawsze ty odpowiadasz za co jestem ci bardzo wdzięczny tobie i innym oczywiście też.

slim shady
02-04-09, 18:02
mam akurat wolne, ale juz chyba od jutra bede mniej siedział bo do pracy trzeba bedzie pójść,trzeba miec na koks :D

Marcinek
03-04-09, 01:22
o ja spory czas nie piłem dzisiaj po treningu troche zje**ny byłem to kupiel litra tigera no i musialem napisac prace na uczelnie tzw fiszke to kupilem drugiego no i kurwa spać nie moge, a praca napisana heh

slim shady
03-04-09, 01:27
to rób pompki :P

kaczorrr
03-04-09, 05:21
ja najbardziej lubie H3O z herbalife jako izotonik, w badaniach na napoj izotoniczny najlpszy

Symu
03-04-09, 20:23
a gdzie badania?? Nikt tak pieknei nie naciaga ludzi na kase jak herbalife- najwieksi zlodzieje w tym kraju na rynku supli. 240g bialka 120zl??!!

ciaastek91
03-04-09, 21:07
taa zlodziejaszki z nich dobre.. ale chyba maja dobry marketing, bo ludzie to kupuja az przykro

carbon
04-04-09, 00:23
zalozyciel herbalife wykonczyl sie prochami i dragami no no ale zostawil rodzince miliardowy spadek herbalife to kupa zielska za duza kase a ich sprzedawcy jak swiadkowie jehowy no juz chyba lepsi sa akwizytorzy odkurzaczy rainbow przynajmniej kawalek dywanu ci w chacie odkurza

co do herbalife to zdecydowanie lepiej opierniczyc troche szczawiu na lace , kasa zostanie w portwelu a i swierzym powietrzem sie pooddycha

kaczorrr
04-04-09, 14:55
to fakt ze marketing maja dobry heh, a wlasicielowi po....jjeb....o sie w glowi od tej kasy. pewnie nic go nie cieszylo juz wiec kolorowal se swiat

Symu
04-04-09, 15:04
wlasciciela nie znam. Marketing mają jak we wszystkich piramidkach. Wciskanie kitu, z resztą połowa aptecznych supli to też syf tyle że przynajmniej tańszy.

Luka
04-04-09, 16:12
Skoro rozmowa zeszła na temat Herbalife to pozwolę sobie zamieścić odpowiedz dlaczego 240g białka kosztuje 120zł :yawn:

"Jesli chodzi o odzywke białkową, dobrze Pan/i wie ze na pewno otrzyma
tansza. Chodzi tu jednak o jej jakosc, za czym idzie rowniez
przyswajalnosc i zdrowie organizmu. Tej tanszej, dla takiego samego
efektu, musi Pan/i zjesc 3 razy tyle. Nie ma tu ilosci białka w białku,
jest to czyste białko sojowe połączone z białkiem serwatki."

Bez komentarza.

007
04-04-09, 17:33
stosuje tylko kawę bardzo mocną z pieprzem :)