PDA

Zobacz pełną wersję : dylemat!!pomocy



gustav1989
30-11-06, 19:41
czytalem na forum ktos pisal ze klate wolno robic 1 w tyg bo a 6 regenrowac sie musze jakos w to niewierze ja cwicze 3,4 razy w tyg klate z barkami a pozostale trica i biceps??co o tym sadzicie??

pkmh
30-11-06, 20:05
I dobrze czytałeś...WSZYSTKIE partie ćwiczy się raz w tygodniu...Nie wiem z kąd u ciebie w bani takie bzdury,że się ćwiczy 3,4 razy w tygodniu...cwicz klate tylko raz

Kakashi
30-11-06, 20:10
o szit...a plecy?? jak tak bedziesz cwiczył to bedzie z Ciebie *** a nie paker... posłuchaj rady tych co sie na tym znaja lepiej KAZDY MIESIEN RAZ W TYGODNIU EWENTUALNIE JEDEN WYBRANY DWA RAZY!!

pkmh
30-11-06, 20:24
czytalem na forum ktos pisal ze klate wolno robic 1 w tyg bo a 6 regenrowac sie musze jakos w to niewierze ja cwicze 3,4 razy w tyg klate z barkami a pozostale trica i biceps??co o tym sadzicie??

I co,widzisz jakieś postępy w swojej sylwetce po takim treningu? Ja przy takim treninugu to moze z miesiąc bym pociągnął ale nie więcej...Masakra...Poszukaj,na forum jest w h** dobrych planów

bejnar
02-12-06, 19:12
a nogi, brzuch, plecy to kiedy? 3-4 razy klata + reszta biceps i triceps? to ile razy w tyg cwiczycz pewnie z 7. Rób raz w tyg wszystko, najwyżej popracuj dwa razy nad jedna wybraną, najsłabiej rozwinieta partią

Kaczy
02-12-06, 20:06
Chlopaki mowia dobrze klate jak i inne partie raz w Tygu a Ty JEdziesz Tym swoim Tokiem ?? TO moze wrzucisz swoje Foty <lol2>??