PDA

Zobacz pełną wersję : Odżywki i suplementy w każdej aptece!?



marcin001
30-11-06, 16:02
Mam pytanko! Nie dawno dowiedziałem się że można kupićw każdej aptece L-KARNITYNE! Czy są jeszcze jakieś środki o podobnych działaniach co odżywki i suplementy które można nabyć w aptece? Proszę o odpowiedź.

Kakashi
30-11-06, 16:10
w aptece mozesz nawet dostac kreatyne...i to znaczy ze bedzie epsza?:| bedzie ta sama:P

tomek.
30-11-06, 20:17
a czym sie rózni apteka od sklepu z suplami

wbrew pozorą suple które leża na półce w sklpeie z suplami jakieś testy jakości muszą przejść
porównaj sobie cene karnityny w aptece i sklepie z suplami pewnie okaże sie że apteka sporo drożej

Kakashi
30-11-06, 20:18
porównaj sobie cene karnityny w aptece i sklepie z suplami pewnie okaże sie że apteka sporo drożej
z tego co widziałem...ale nie czesto patrze na suple w aptece...bo rzadko w niej bywam:P to nie ma zbyt duzej róznicy:D

u.waw.pl
01-12-06, 16:51
Karnityna to shit, nie zawracaj sobie tym głowy. Kupuj w internetowych sklepach z suplami, bo mimo przesyłki jest taniej i wygodniej.

Czaja
01-12-06, 21:25
Nie jest to do końca prawda. Kupiłem ostatnio glutaminę Olimp mega caps w aptece internetowej tańszą o 20 zł od takiej samej oferownej przez czołowego, internetowego dostawcę odżywek i suplementów. Nazwy stron przemilczę. Ale z doświadczenia wiem, że warto poszperać w internecie, Allegro, aptekach czy tradycyjnych sklepach zanim kupi się cokolwiek. Często jest tak że jak doliczę cenę przesyłki do supla oferownago przez internet - to lepiej opłaca mi się przejechać tramwajem i kupić to u siebie w sklepie.
Kupuję też na Allegro, ale w zasadzie rzeczy które mogę odebrać osobiście (koszt przesyłki).
Oczywiście jest sporo osób trenujących którzy nie maja takich możliwości i są niejako skazani na opcję internetową. Muszę tylko stwierdzić że póki co oferta aptek jest na razie uboga i ogranicza się w zasadzie do Olimpa i Biogenixa.

Szukajcie a znajdziecie. :lol:

u.waw.pl
01-12-06, 23:11
No to ile zapłaciłeś za tą glutaminę Olimp'u mega caps ?

Czaja
02-12-06, 10:55
76,70 zł - 300 kaps.

Kakashi
02-12-06, 11:28
Czaja no to bardzo tanio było...trafuiła Ci sie fajna okazja:D:D:D

u.waw.pl
02-12-06, 14:37
76,70 zł - 300 kaps.

Nie wierzę... Producent nakazuje cenę co najmniej 89.99zł.

tomek.
02-12-06, 15:53
nie no jak za tyle kupił to czemu miałby kłamać
moze na krótkiej dacie ważności był produkt
a może apteka po cenach hurtowych sprzedaje albo nawet dumping

P4l4d7n
02-12-06, 21:06
Ja zazwyczaj kupuje w sklepie na miescie... czasami na Allegro... w sklepach internetowych zazwyczaj jest taka sama cena co w tych na miescie i trzeba zaplacic wiecej o przesylke.

u.waw.pl
02-12-06, 23:12
Ja kupuje w najtańszym internetowym sklepie odżywkowym, nazwy niestety nie mogę podać. :) Dodatkowo od właściciela mam na każdy produkt 10% zniżki.

Kakashi
02-12-06, 23:43
a dlaczego dostajesz 10% znizki?? ma to cos wspolnego z Twoim nickiem??:>

u.waw.pl
03-12-06, 00:01
Nie. Właściciel sklepu ma jednocześnie forum. Jedno z największych. Jestem tam moderatorem od jakichś dwóch lat. Taka forma podziękowania za pomoc.

bejnar
03-12-06, 10:25
ja też wole zakupić w necie, lepiej i taniej wychodzi, za niektore odżywki (mówie o tych ponad np. 130zl w których jest większe przebicie cenowe) jest o wiele taniej. do tego w sklepie w moim mieście (mimo ze jest profesjonalny przy siłce) są produkty Treca, Olimpa, Biogenixa i kilka Vitalmaxa, ale np. brak tam hmb z olimpa i nie wszystko jest a tu siadam na kompa zamawiam robie przelew i za kilka dni mam w domu paczke :D