PDA

Zobacz pełną wersję : coś o was :)



benys
31-03-09, 17:58
Witam wszystkich...

Chciałbym abyście w tym temacie opisali wasze ćwiczenia na barki...
jakie ćwiczenia są według was najlepsze, jakie najbardziej pompują "bary" :)
jakie ćwiczenia najbardziej wam wchodzą ...

Chodzi mi tu o ćwiczenia ze sztangą i ciężarkami, nie wypisujemy ćwiczeń na maszynach!
Pozdrawiam benys :)

Miodowar
31-03-09, 18:00
wyciskanie na barki stojąc

michal_f
31-03-09, 18:01
wyciskanie na barki siedzac ... sztanga albo hantlami :smile:

pan.wiesiu
31-03-09, 18:12
"pompki" stojac na rekach pod sciana... cwiczenie malo popularne, ale - jak to mawiaja mlodociani twardziele w dresach - "wymiata" ;)
ze sztanga to push-press (ze wzgl. na dodatkowa amortyzacje kolanami), a ciezarkami to unoszenie rak z hantlami w przod i na boki.
to sa cwiczenia, ktore sam obecnie preferuje.
pozdrawiam;
wiesiek

slim shady
31-03-09, 18:53
"pompki" stojac na rekach pod sciana... cwiczenie malo popularne, ale - jak to mawiaja mlodociani twardziele w dresach - "wymiata" ;)
hehe zgadzam się :D

Push press
military press
wyciskanie hantlami na barki
unoszenie hantelek bokiem
podciaganie sztangi wzdłuż tułowia

.Smile
31-03-09, 19:11
tylko pp i mp

Lenny
31-03-09, 19:35
Moje ulubione to i najbardziej odczuwalne to wyciskanie handelek siedzac.

niewula
01-04-09, 15:18
wez sobie na hentelki zaloz po 1kg lub 2 na strone usiadz i machaj do gory i spowrotem do boku zrob 10 powtorzen nastepnie trzymaj jeszcze 10s hantelki i znowu i tak ze 3 razy pompa gwarantowana

Andr3w
01-04-09, 15:21
tez slyszalem od kumpla ze to pompki pod sciana sa dobre moze to zaczne robic !

klocur
01-04-09, 15:56
ja sobie opracowalem dobre cwiczenie na przednia czesc barkow.
bierzesz hantle i trzymajac je przed twarza (na wysokosci) wewnetrzna czescia dloni do siebie zaczynasz wyciskanie ze skrecaniem nadgarstka tak ze ruch konczysz w ulozeniu dloni jak chwyt neutralny. super
polecam !

slim shady
01-04-09, 16:21
klocur (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=11526) to są chyba Arnoldki :P

klocur
01-04-09, 20:48
wlasnie nie arnoldy, bo arnoldy poza skreceniem nadgarstkow robisz jak zwykle wyciskanie hantli siedzac, a tu masz prowadzic hantle caly czas przed glowa i wasko. wiec jest roznica. super cwiczenie na przednia czesc barkow