PDA

Zobacz pełną wersję : pilnee!!!



datex123
30-11-06, 11:22
jakie cwiczenia pomogą mi przybrac na masie ??? czy jak bede cwiczył to czy bede jeszcze chudszy????

ro_ot
30-11-06, 11:27
Stary nie da sie tak jednoznacznie napisac, po drugie wydaje mi sie ze wystarczy poszukac na forum byly juz takie tematy jak treningi na mase itd. Jak bedziesz mial konkretne pytanie to wal smialo. pozdro

bocion
30-11-06, 12:56
Ogolna zasada jest taka zeby robic 3-4 serie po 8-10 powtorzen w kazdej. Na duze partie miesni(klata, plecy, nogi) rob w sumie 12 serii(np 3 cwiczenia po 4 serie, albo 4 cwiczenia po 3 serie); na mniejsze partie(biceps, triceps np) rob po 9 serii

tomek.
30-11-06, 15:38
wzrost czy spadek wagi przy trenignu na siłwoni zależy od kalori
jak dostarczasz więcej niż wykorzystasz to waga idzie w góre
w odwrotny sposób analogiczie

Kakashi
30-11-06, 16:08
jakie cwiczenia pomogą mi przybrac na masie ? czy jak bede cwiczył to czy bede jeszcze chudszy????

było juz 50 takich tematów wystarczy poszukac..

jonasz7
03-12-06, 17:54
Na mase masz zwykłe ćwiczenia z wolnymi ciężarami (bez wyciągów), robisz cztery lub trzy ćwiczonka po cztery serie na duże partie, a dwa lub trzy cwiczonka po cztery serie na małe. Powt. w serii to 8-10 dużymi ciężarami. Trzy dni w tyg. lub cztery jak masz już jakiś staż (powyżej 6 mies.). To chyba wszystko jak jeszcze coś będziesz chcxiał woedzieć to pytaj :!:
pzdr.