PDA

Zobacz pełną wersję : silownia, basen i walki a masa



klocur
30-03-09, 14:01
czy jest mozliwe zeby majac trening na silowni 4 razy, basen 2 razy i treningi kickboxingu 2 razy w tygodniu zeby utrzymywac mase miesniowa ktora juz jaka taka mam, a stracic tluszcz ? albo jak najmniej miesni stracic ? dodam jeszcze ze mam juz swoja diete wysokobialkowa, z ograniczeniem wegli i tluszczow, tylko moje pytanie jest takie, czy da mi to cos, zebym w dni kiedy mam 2 treningi dodatkowo popijal po silowni i przed spaniem po basenie / kicku porcje bialka ??

pimols
30-03-09, 14:08
przed spaniem owszem mozesz po treningu odrazu jakis banan i potem bialka sie napij;p

klocur
30-03-09, 14:14
zawsze biore ze 2 banany, ale bialko wyczytalem ze ok po 40 min po treningu zeby nie spalalo go na energie tylko najpierw przerobil wegle. ..

Damian st-ce
30-03-09, 14:35
Jeśli masz tyle treningów to musisz dorzucić węgle, żeby mieć energie na te wszystkie ćwiczenia. Możesz sobie zafundować jakieś aminokwasy.

klocur
30-03-09, 14:56
wlasnie zastanawialem sie nad carbo. mam juz bialko serwatkowe i diete wysokobialkowa, mimo to potrzebne aminokwasy ??

ht
30-03-09, 16:04
jesli sie boisz o nabieranie fatu lepiej kup vitargo. wegle musisz dawac gdyz daje ci max 3-4 tyg i nie podolasz takiego tepa. ja ostatnio lecialem na diecie warzywa + piers z kurczaka. sila strasznie do tylu waga kilka kg rowniez i ok 3 tyg zero checi do zycia. dalem troche ryzu tydz odpoczalem i jak nowonarodzony:)