PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie do znawców tematu



kostek133
30-03-09, 11:06
Witam
Mam takie pytanie do ludzi którzy sie znają na rzeczy, od około 4 miesięcy zacząłem intensywnie ćwiczyć, 2 razy w tygodniu siłownia następnie basen a w pozostałe dni biegam i ćwiczenia ogólno rozwojowe, szybkościowe, gry zespołowe. Od jakiegoś czasu czuje sie bardzo zmęczony bola mnie mięsnie czuj jak organizm sie szybko meczy, tak wie chciałem sie zapytać: jak kupie sobie jakieś suplementy typu kreta, mzb czy carbo i podobne to czy one cos mi pomogą. Zaznaczam ze nie zależy mi na przybraniu na masie ale na sile i wytrzymałości. Ponadto niestosuje żadnej diety ,jem co lubię ale nie tłusto dużo makaronu i ryżu ale i pizza tez się trafi i inne potrawy , nie mam problemów z waga , tak wiec czy jak zakupie te suplementy to mi to cos pomoże czy nie wydawać kasy niepotrzebnie. Z góry dziękuje za fachowe porady i może cos doradzicie jaki suplementy wybrać w moim przypadku ?:smile:

pan.wiesiu
30-03-09, 12:25
podawaj dane: wiek, waga, wzrost??

na razie sobie odpusc suplementy. uloz porzadna diete.
powodzenia

LeBron23LBJ
30-03-09, 13:03
mozesz kupic jakies witaminy,minerały,carbo,izotoniki, te suplementy na pewno by sie przydaly w twoim aktywnym życiu. Staraj sie jesc duzo bialka, kurczaki itp. :)

kostek133
30-03-09, 14:20
wiek 28 lat 174 cm 74 kg

ht
30-03-09, 16:10
jak dla mnie za malo kcal w diecie. stad zero checi do zycia. zobacz pprzedtreningowe stacki NO i cos na pobudzenie.

Marcinek
30-03-09, 16:26
jak dla mnie lipa NO dawac jak kolega na silowni 2x na tydzien jest :)

swoja droga, ja bym lepiej jadl i porządnie się wysypiał i od czasu do czasu zrobił 2-3 dni przerwe od tego wszystkiego.

swoja droga, to sugeruje tylko jakies witaminy vigor itp.

pozdrawiam.

fallenursus
30-03-09, 16:31
jak dla mnie lipa NO dawac jak kolega na silowni 2x na tydzien jest :)

swoja droga, ja bym lepiej jadl i porządnie się wysypiał i od czasu do czasu zrobił 2-3 dni przerwe od tego wszystkiego.

swoja droga, to sugeruje tylko jakies witaminy vigor itp.

pozdrawiam.

^^^^^^^^^

kostek133
31-03-09, 09:53
Dzieki panowie za rady czyli poprawic diete wiecej wypoczynku i pic napoje izotoniczne i brac witaminki, postaram sie dostosowac do tych rad jeszcze raz dzieki
a jeszcze jedn pytanie na marginesie branie kreatyny, cargo, mzb, Beta Alanine lub podobnego suplemetu nie ma sensu jak sie nie stosuje diety i nie ma sie ochoty byc pakerem z miesniami pudzian dobrze rozumuje ??