PDA

Zobacz pełną wersję : moj plan do oceny



anonim83
28-03-09, 11:24
poniedzialek
barki
wyciskanie sztangi za glowy 4x8
podciaganie sztangi do brody 4x10
unoszenie sztangielek na boki 4x10

wtorek
biceps
stojac ugianie rak sztanga 5x10
siedzac uginanie rak na przemian hantelkami 4x10
triceps
lezac francuskie do czola 4x10
stojac prostowanie rak przy wyciagu 4x8
w opadzie oparty o lawke odchylanie do tylu 3x10
przedramie
stojac ze sztanga z tylu uginanie nadgarstek 5x12

sroda -wolne

czwartek
klata
wyciskanie sztangi na lawce prostej 4x6
wyciskanie na skosnej lawce 4x8
rozpietki na lawce prostej 4x10

piatek
plecy
na wyciagu za kark szeroki chwyt 4x8
na wyciagu szeroki chwyt do klatki piersiowej 3x8
wioslowanie w opadzie 4x10
lezac odchylanie rak za glowe rece proste w lokciach 3x10

wekend wolne

co sadzicie o takim planie?? czy jest dobry? moj cel to masa-sila, co 3 miesiace staram sie zmienac cwiczenia zmieniam ilosc powtorzen robilem juz progresywnie, teraz zmienilam na taki plan, chcoiaz klate ostatnio zmienilem na 6 powtorzen i sila ladnie wskoczyla:) bo jak robilem po 8 to mialem zastoj, wyboru duzego nie mam bo cwicze w piwnicy ale jest dobrze wyposazona jest brama wyciag hantle gryfy lawki, nie mam tylko na nogi i dlatego nie cwicze nog brzucha tez nie cwicze. dobry plan czy byscie cos zmienili? i te cwiczenia na triceps to nie wiedzialem jak sie pisze mam nadzieje ze zrozumiecie o co chodzi:)

anonim83
28-03-09, 11:29
oczywiscie ciezar maxymalny zalozony na pograniczu wytrzymalosci:)
moj staz to kilka lat ale dlugie przerwy byly teraz bez zadnej przerwy jade z 8 miesiecy

3ndriu
28-03-09, 11:46
"barki
wyciskanie sztangi za glowy 4x8
podciaganie sztangi do brody 4x10
unoszenie sztangielek na boki 4x10"
Dla mnie kicha...
*Wyciskanie z klatki
*Unoszenie hantli na boki
*Unoszenie hantli w opadzie

W bicepsie po 3 serie Ci wystarczą.

Triceps:
*Wyciskanie wąsko
*Francuz
*Pompki na poręczach/w podporze tyłem.

Przedramię:
Super seria:
*Podchwyt/nachwyt 3 x Max

"na wyciagu za kark szeroki chwyt 4x8
na wyciagu szeroki chwyt do klatki piersiowej 3x8:
To takie same ćwiczenia, po co robisz 7 serii tego samego ćwiczenia ?
I gdzie jest martwy ciąg ? Zapewne boisz się o kręgosłup ?
*Podciąganie nachwyt szeroko
*Wiosłowanie
*Martwy ciąg

Nie lepiej będzie Ci ćwiczyć 3dniowym systemem ?
Poniedziałek:
Klatka piersiowa, biceps
Środa:
Plecy, triceps
Piątek: NOGI ( za 100 zł kupisz sobie stojaki), barki

Zainteresuj się (jeśli chcesz) planami FBW, są dużo lepsze niż tradycyjne splity.

anonim83
28-03-09, 11:57
barki robilem wczesniej gryfem do przodu do klatki teraz zmienilem i robie do karku, w opadzie unoszenie hantelek zamieniam na unoszenie hantelek wyprostowany, mniejsze obciazenie na plecy. plecy robie tak duzo na wyciagu bo za duzo wioslowan nie moge robic bo mnie wplecach boli, dlatego na wyciagu tyle robie, podciaganie na drazku odpada bo drazka nie mam, a taki system 4 dniowy lepiej mi pasuje bardziej na maxa ciezar daje rade:) a martwy ciag kiedys robilem i jakos tak slabo wchodzilo, takie wrazenie mialem, a przedramie super seria nachwyt i podchwyt jak te cwiczenie wyglada bo nie rozumiem

anonim83
28-03-09, 12:01
a jesli chodzi o nogi to stojaki mam o przysiady ci pewnie chodzilo zeby nogi robic? kiedys robilem przysiady ale to szybko sila idzie na nogi i gryf jak trzymalem na barkach to za duze obciazenie na barki bylo niz to tego warte dlatego zrezygnowalem i plecy mnie bolaly od tego cwiczenia, dodam ze mam 198cm i niektore cwiczenia obciazajace kregoslup moj odpadaja

tentyp
28-03-09, 14:43
Dorzuć sobie w poniedziałek na Barki jakieś ćwiczonko proponuje wyciskanie sztangi z przed głowy.