PDA

Zobacz pełną wersję : trening a praca



wojtas3
28-03-09, 03:09
Cześć! Pracuje fizycznie nie są to kamieniołomy ale w pracy sporo się namęczę i po powrocie do domu jestem wyczerpany mam jakieś 2-3 godziny przerwy i zamierzam iść na siłkę czy to może mieć duży wpływ na moje postępy na siłowni? czy może organizm nie zdąży wypocząć? aha i po pracy bolą mnie plecy nie wiem czy jak pujde na siłkę to się nie będzie pogłębiać nie jest to jakiś mocny ból tylko ból mięśni. Z góry dzięki

klocur
28-03-09, 08:28
moze byc tak ze nie bedziesz mial zbyt wiele sily. ja w wakacje po 10-godzinnej pracy na budowie chodzilem na silownie, ale zawsze musialem przed treningiem strzelic litrowego tigera bo inaczej nie bylo mowy o dobrym treningu :)

Micek185
28-03-09, 09:23
bedzie to miało wpływ na twoje mai oczywiscie na nabiranie masy bo wiadomo jak cały dzien poddajesz organizm duzemu wisiłkowi to i musisz z czegos brac na to siłe czyli z białek i tłuszczu.staraj sie po pracy dobrze wypocząc do tego jakies naprawde odżywcze posiłki węgle i może jakies suple lub odżywki.sam tak robiłem i nawet po 12 godz w wakacje dawałem ale i tak było dobrze.pozdrawiam