PDA

Zobacz pełną wersję : gruby brzuch



woojtass
19-03-06, 15:02
mam taki problem że mam strasznie duży brzuch i nie wiem co z nim zrobić, jak go spalić. Prosze pomóżcie. Dajcie jakiś plan ćwiczeń !!!! :cry:

fishe
19-03-06, 15:10
Aerobiczna "szóstka" Weidera

http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=87

to powinienes zaczac robic i jakies aerobowe cwiczenia skakanka rower bieganie

sławo
19-03-06, 16:20
przedewszystkim dieta do tego aeroby przed śniadaniem albo zaraz po treningu siłowym

sarny
26-03-06, 09:06
A6W jest dl zaawansowanych. Bardzo trudno ją ukończyć. Polecałbym raczej coś w stylu ABS. Lżejszy trening a także daje zadowalające rezultaty. DO tego aeroby przed śniadaniem no i dieta. Ew. Jakaś karnitynka, przy dużym nadmiarze tłuszczu termogenik. Jeśli oczywiście zdrowie pozwala.

sławo
26-03-06, 09:09
sarny, A6W jest nie tyle dla zaawansowanych co dla wytrwałych

KARSTEN
26-03-06, 09:14
sarny, ale ABS nie jest na spalanie tuszczu z brzucha tylko na poszerzenie i rozbienie masy miesniowej na brzuchu.A6W jest typowy na rzezbe i spalanie.

fishe
26-03-06, 11:16
jezeli chce spalic brzuch i bedzie mial motywacje to a6w zrobi

forever
26-03-06, 11:28
A6W jest dl zaawansowanych. Bardzo trudno ją ukończyć


Niezgodze się z tobą."szóstka" może być dla osób długo ćwiczących na siłowni jak i dla zwykłych przeciętniaków którzy na siłce nogi nigdy niepostawili. Ważna jest jak mówi fishe, motywacja i cheć dożenia do ukończenia jej, ja ukończyłem ją 2 razy i wiem że bez poparcja odpuścił bym sobie.


pozdr.

basker
26-03-06, 19:46
Moim zdaniem A6W nie pomoże, to jest bardziej na rzeźbę i definicję. Jak już ktoś napisał wyżej najważniejsze będę aeroby, jak przed śniadaniem to około 40 minut, jak później to z 50 minut. pomocny także będzie pas neoprenowy.

fredzik89
26-03-06, 20:44
forever, hehe fajna stronka :wink:

ciekaw jestem czemu akurat do mnie napisales :?:

pozdrawiam :lol:

forever
26-03-06, 21:08
fredzik89, czuj się wyróżniony :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

fishe
26-03-06, 21:10
o czym wy gadacie ?

forever
26-03-06, 21:20
o moim podpisie :smile:

fishe
26-03-06, 21:28
fredzik89, on tego nie napisal do ciebie :roll: tylko uzyl skryptu [shadow=red:911c814ce2][you:911c814ce2] [/shadow:911c814ce2] :mrgreen:

alkANIOLek
27-03-06, 16:51
Zależy co chłoptas robi, jak bedzie pił piwo w dużych ilościach to mu dalej smietnik będzie rósł czy bedzie robil brzuchy czy nie.
Dieta to podstawa a poźniej pomyśl o treningu. I na spalenie naprawde dużego brzucha A6W nie pomorze ani ABS, to tez uwazam że to juz dla zaawansowanych i sluzy temu żeby wyszły te mięsnia a o efekt poźniej tzreba nieźle dbać.
Ja tam polecam jogging, rowerek, basen a później jak polubisz w koncu sport a nie piwo to coś więcej jak wlasnie A6W czy ABS :mrgreen:

Samboni
28-03-06, 16:14
Brzuszko to dieta i jeszcze raz dieta polaczona z aerobami. Uwazaj zeby przy aerobach spalac tluszcz a nie miesnie czyli nie za szybkie tetno ale za to stale i przez, jak na poczatek 30 minut a w miare dojsc do godziny i to wystarczy. Postaraj sie 5 razy w tygodniu. Po aerobach bialko ktore bedzie podtrzymywalo dalsze spalanie ( nie zxapomnij masz to wypic w przeciagu 30 minut)

Na rezultaty niestety bedziesz musial poczekac, to nie ot tak siak.

Pamietaj ze przy spalaniu i utracie brzucha cala tkanka tluszczowa bedzie sie spalac i moga nastapic ubytki w maie. tu musisz wybrac alebo brzuch albo miesnie, zawsze miesnie mozna odbudowac.

MADOX
03-04-06, 20:04
na tluszczyk tylko "6"nic lepszego niema i nie bedzie sam testowalem i wyniki zajebiste

benton
09-04-06, 21:18
ktoś chce linka do "6" Weidera to prosze, http://kinet6.am.gdynia.pl/~dawbie/weider4xw.gif
można sobie wydrukowac i przykleic na ścianie, ja od jutra zaczynam nawalać :>

[ Dodano: 2006-04-11, 09:07 ]
mam pytanko, czy dzieki a6w mogę sie spodziewać że chociaż trochę odtłuszczą mi sie boki brzucha, bo właśnie "boczki" mnie drażnią szczególnie!!

wykonuje prostowanie ciała ze skłonu bokiem, trzymajać chantelke w dłoni - czy myslicie że to dobre cwiczenie na boczną cześć brzucha??

no i mam jeszcze jedno pyt. czy robiąc a6w mogę wykonywać rownież inne cwiczenia na brzuch na siłce czy juz nie powinienem?? dodam ze a6w robie rano przed sniadaniem + rozciąganie i krótki aerobik + bieg na koniec.

Pozdro