PDA

Zobacz pełną wersję : Zawroty głowy



olek
25-03-09, 22:44
Ostatnio jak byłem na treningu boksu, to ostry wpierdol dostałem podczas sparingu i od okło 1,5 tygodnia lekkie zawroty i lekkie bóle głowy odczuwam. Nie wiem, to pewnie normalne, tylko trochę długo to trwa. Wracać do treningów od razu czy nie? Co o tym myślicie?

Prezydent_1c
25-03-09, 22:56
Miałes jakieś odruchy wymiotne ? Kiedy dokładnie masz zawroty głowy i gdzie Cię boli ? Czasami po cięzkim sparingu mogą być jakies tam problemy z głowa ale 1,5tyg. to za długo jak na moje oko.

olek
25-03-09, 23:01
Odruchów wymiotnych nie miałem. A najczęściej mnie boli bok głowy z obu stron. I przy dotyku skronie. Tylko te bóle się pojawiają czasami np. jak jest trochę zimniej czy coś takiego. A zawroty głowy są wieczorami

Prezydent_1c
25-03-09, 23:09
No to obita masz głowe jak koło skroni Cię boli, ale niepokoją mnie te zawroty głowy o których piszesz... Pogadaj o tym z trenerem najlepiej, mysle że bokser będzie wiedział najwiecej o takich sprawach :)

Biernaczek
26-03-09, 10:04
Do lekarza.
Ten prawdopodobnie da skierowanie na prześwietlenie.
Lepiej iść i sprawdzić niż domyślać się, głowa to nie palec.

skajłoker
26-03-09, 16:49
ja miałem odruchy wymiotne i lekko kręciło mi sie w głowie po sparingu ale to tak przez 20min po sparingu i to przez niedotlenienie (przy dużym wysiłku to sie pojawia) ale 1,5tyg to za długo długo boksujesz już?? sparujesz w kasku??

know1126
26-03-09, 18:43
tak jest, lekarz. znajoma bliska mi osoba dostala krwiaka mozgu od dosc lekkiego uderzenia. wydawac by sie moglo.... ale nie strasze, tylko lepiej sprawdzic. mozg,glowa,lepiej od razu.

yoshimitsu
26-03-09, 20:19
tak jest, lekarz. znajoma bliska mi osoba dostala krwiaka mozgu od dosc lekkiego uderzenia. wydawac by sie moglo.... ale nie strasze, tylko lepiej sprawdzic. mozg,glowa,lepiej od razu.

dokladnie, tez slyszalem o takim przypadku i to nie jednym , badales sie moze zanim zaczoles ciwiczyc u lekarza sportowego ,neurolog itd , trener bez takiego badania nie powinien cie do sparingow dac byl nawet przypadek ze chlopak zmarl na zawodach sam zobacz http://video.google.com/videoplay?docid=-6880321371965805032 a niby mocno nie dostal , lepiej jak naj szybciej do lekarza idz i najlepiej na komputer bo rendgen moze nie pokazac krwiaka tylko kosci ,z glowa nie ma zartow ,no chyba ze masz cos z zatokami ale to lekarz stwierdzi
pozdrawiam