PDA

Zobacz pełn± wersję : poczatek treningu i ile na klate?



michal_2045
25-03-09, 21:26
witam
planuje sie zapisac jutro na siłownie i mam do was pyt
mam 19 lat 185 cm wzrostu 80 kg wagi i ile powinienem wziasc na klate tak zebym dam rade na serie i bez serii bo szczerze mowic to ja nie wiem ile wezme a chce wiedziec ile powinienem wziasc

za odp wielkie dzieki

przemek_yo
25-03-09, 21:29
nikt CI tego nie bedzie umial powiedziec

nie lap sie za ciezary jak nie miales stycznosci, najpierw delikatnie, jak to wszystko rozruszasz to dopiero sprobuj cos dzwignac i wtedy bedziesz wiedzial jak forma

pzdr

kubaCK
25-03-09, 21:29
glupie pytanie, zakladasz stopniowo obciazenie i sam bedziesz widzial czy dajesz rade czy nie...

michal_2045
25-03-09, 21:29
zapomnialem dodac ze bedzie to wyciskanie WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ

Bismak
25-03-09, 21:43
60 kg max. A na serie bierz 40. Oczywi¶cie nie jestem pewien:)

ErWeider
25-03-09, 21:51
bismak a z kAd Ty to wiesz ile on da rade?? sam musi to sprawdzić na siłowni ale najpierw niech sobie zrobi ogolno rozwojowe lajtowe ciężary

adonis18
25-03-09, 23:33
jaki masz znak zodiaku to ci powiem ile dokładnie co do kilograma chyba że poczekasz aż kawe skończe to z fusów co do dkg napisze :lol:

to nie to forum. to jest kulturystyczne a dla wróżek to gdzie indziej szukaj
elo

Biernaczek
26-03-09, 09:10
jaki masz znak zodiaku to ci powiem ile dokładnie co do kilograma chyba że poczekasz aż kawe skończe to z fusów co do dkg napisze :lol:

to nie to forum. to jest kulturystyczne a dla wróżek to gdzie indziej szukaj
elo

A z oczu potrafisz ? :D


miachal_2045 OGARNIJ SIĘ !!

motloch
26-03-09, 09:55
dokładnie koledzy maj± racje...
w twoim przypadku na poczatku przygody z kulturystyka najwazniejsza jest technika wykonywanych cwiczen a nie ilosc złomu na sztandze...
zacznij sobie smiesznym ciezarmai i studiuj Atlas Cwiczen i charakterystyke ich wykonania