PDA

Zobacz pełną wersję : Brzuch



lCs
25-03-09, 20:55
Witam :) Kwiczę brzuch już od dłuższego czasu ( 3 miesiące - 3 razy w tygodniu na siłowni) Jednak chciał bym zrzucić zbędny tłuszczyk z brzucha do minimum. Czy jest jakieś ćwiczenie które pozwoli mi tego dokonać głównie z tej części ciała ? Dodam ze jestem szczuplutki i ciężko mi się buduje masę i nie chciał bym za bardzo schudnąć:Dn Ktoś pewnie powie jak chcesz budować masę to powinno Ci zależeć na mięśniowej a nie na tłuszczu i pewnie miał by racje ale przy mojej skromnej wadze wolałbym żeby np na nogach zostało trochę tego tłuszczu.

patryk1336
25-03-09, 21:14
jakos glupie to jak dlamnie ..na nogach niech zostanie troche tluszczu ale na brzuchu nie " to albo chcesz wejsc na redukcjie albo niewiem a jak mowisz ze jestes szczuply to moze lepszym rozwiazaniem by bylo masowac? a brzuch cwiczyc dalej i samo przyjdzie wszystko:) i przedewszystki dieta pozdro

lCs
25-03-09, 21:20
NO maega kaloryfer sie raczej nie zrobi bez odtłuszczenia ;)Ale jesli sie nie da na sam brzuch to cos dobrego na wszystko:)

Micek185
25-03-09, 21:23
musisz zdecydowac albo masa albo rzezba ale zeby rzezbe zrobic najpierw musisz masowac a na jedną partie nie da sie tak zrzucic fatu.zeby zrzucic misisz biegac rowerkowac pływac itp same aeroby pozdro

Jolly
25-03-09, 21:24
Tłuszcz spalasz w przypadku:
a). Dłuższego wysiłku gdzie po wyczerpaniu się zapasów glikogenu organizm czerpie energię z tłuszczu(warunek to dotlenienie, tłuszcz nie wchodzi w beztlenowe reakcje)
b). Podczas regeneracji mięśni po dużym wysiłku, gdy zwiększyliśmy w mięśniach potreningową konsumpcję tlenu.
c). Gdy leżymy, nic nie robimy i nic nie jemy. Wtedy lwia część energii czerpana jest z tłuszczu, jednak zbyt mała aby od nicnierobienia schudnąć.

//Jolly

lCs
25-03-09, 21:28
Dobra dziękuję za odpowiedzi;) POciwicze jeszcze dwa miesiące i zacznę robić aeroby przed samym latem i w lato :)