PDA

Zobacz pełną wersję : omka 250



pippo91
25-03-09, 08:42
potrzebuje rozpis na kuracje 10 strzałów Omnadrenu 250 Jelfa razem z odblokiem.

hans1237
25-03-09, 08:45
no pozwole sobie odpowiedziec,mozesz bic co 4 dzien 1ml(250mlg) a na odblok co tam masz???????

tomaszewiak
25-03-09, 10:02
daj jakies info o sobie

lg team
25-03-09, 10:36
no pozwole sobie odpowiedziec,mozesz bic co 4 dzien 1ml(250mlg) a na odblok co tam masz???????

WIDZE ZE TEMAT OBSZEDL SIE BOKIEM !!!

http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=17697

pippo91
25-03-09, 13:55
daj jakies info o sobie

juz wczesniej pisalem...

staz 2 lata
cel masa i sila znaczny przyrost
dotychczas 100 mety i 10 Propa
nie mam przeciwwskazan, zdrowy
wiek 19 waga 82kg

jak pisałem potrzebuje rozpis na cykl 10 strzałów Omnadrenu 250 Jelfy
razem z odblokiem - Clomid.

Prosze o profesjonalną porade
z gory dzieki

tomaszewiak
25-03-09, 13:56
1-10 omo 250mg e7d

PCT clomid 24 tab powinno wystarczyc

fallenursus
25-03-09, 14:14
juz wczesniej pisalem...

staz 2 lata
cel masa i sila znaczny przyrost
dotychczas 100 mety i 10 Propa
nie mam przeciwwskazan, zdrowy
wiek 19 waga 82kg

jak pisałem potrzebuje rozpis na cykl 10 strzałów Omnadrenu 250 Jelfy
razem z odblokiem - Clomid.

Prosze o profesjonalną porade
z gory dzieki

profesjonalna porada jesli omka to mix testow to po pierwsze masz tego zamalo, po drugie jesli mix ma propa to powinno sie do walic conajmniej e3d. A po 3ecie najwazniejsze to jestes za mlody na takie cyrki-serio

ht
25-03-09, 18:09
profesjonalna porada jesli omka to mix testow to po pierwsze masz tego zamalo, po drugie jesli mix ma propa to powinno sie do walic conajmniej e3d. A po 3ecie najwazniejsze to jestes za mlody na takie cyrki-serio

no dobra ale omena raczej nikt nie bierze ze wzgledu na propa. w 1ml jest tylko 30mg. raczej stawiamy tu na dluzsze estry.

fallenursus
25-03-09, 18:45
no dobra ale omena raczej nikt nie bierze ze wzgledu na propa. w 1ml jest tylko 30mg. raczej stawiamy tu na dluzsze estry.

racja...i ten szajs tez ma test decanoate w sobie , po decanoate odblok powinien byc po 3ech tygodniach dopiro..

dlatego wole 1 normalny ester, obojetnie jaki. reszta jak wiemy zalezy od tego co jemy ;)
a i jeszcze zalezy czasami mieszaja w tym phenyl prop...to tez wali odrazu..
czyli normalnie jest tak 30mg prop, 60mg propphenyl, i reszta

pippo91
26-03-09, 22:46
po jakim czasie od ostatniej ikiekcji mam zacząć brać Clomid i jak mam go dawkować?? Ile tabletek??

andrul
27-03-09, 06:58
18-21 dni po ostaniej injekcji omy

pippo91
30-03-09, 15:37
ok dzieki za pomoc czyli 3 tygodnie po ostatnim zastrzyku mam zacząć Clomid.

a 12 tabletek Clomidu wystarczy na odblok?? Jak mam go dawkować??

fallenursus
30-03-09, 15:54
ok dzieki za pomoc czyli 3 tygodnie po ostatnim zastrzyku mam zacząć Clomid.

a 12 tabletek Clomidu wystarczy na odblok?? Jak mam go dawkować??
TY chcesz walic mixa 10 strzalow...a niby co to ma ci dac taki krotki bezsensowny cykl? 10 strzalow mixa styka na gora 5 tygodni...a zreszta wali mnie to.:twisted::evil:

polo
30-03-09, 18:33
przeciez początkującemu spokojnie styknie e7d jeden strzał
to w sam raz dwaka i tak świetne efekty po niskich dawkach osiągnie,
mogłbyś do tego mete dorzucić i bylo by gites

fallenursus
30-03-09, 18:36
przeciez początkującemu spokojnie styknie e7d jeden strzał
to w sam raz dwaka i tak świetne efekty po niskich dawkach osiągnie,
mogłbyś do tego mete dorzucić i bylo by gites

mixa wali sie co 3dni zeby utrzymac rowny poziom hormonu:yawn:

polo
30-03-09, 18:47
ty walisz tyle ale początkującemu wystarczy e7d nie trzeba więcej ;)

ciaastek91
30-03-09, 19:12
e7d to stara szkola, juz dawno sie tak omki nie bierze...

fallenursus
30-03-09, 19:49
ty walisz tyle ale początkującemu wystarczy e7d nie trzeba więcej ;)

przeczytaj to dokladnie-MIXA WALI SIE CO 3 DNI ZEBY UTRZYMAC ROWNY POZIOM HORMONU.

jesli nie wiesz dlaczego wazne jest utzymacie stalego poziomu hormonu to nie powinienes tu pisac:cry:

pippo91
24-04-09, 18:03
jak mam dawkowac ten clomid???

fallenursus
24-04-09, 19:07
old school walili rowniez halo, i czeskie krople, i jak teraz wiemy na dobre im to nie wyszlo....
a to ze nie robiles odbloku i ci nic nie bylo..robiles badania? skad mozesz byc pewny? u niektorych nie ma objawow ksiazkowych zablokowania. moze ci sie poszczescilo, ale naprawde nie powinienes o tym picac bo taki jeden z drugim se pomysli ze to tak sie ''madrze'' robi...i moga byc niezle cyrki.
oczywiscie bez obrazy.

urlich28
24-04-09, 19:21
Troche w tym prawdy jest, z 12 lat temu wali wszyscy ome, testo i inne i mało ktory robił odblok i na złe to im nie powychodziło.

fallenursus
24-04-09, 19:30
Troche w tym prawdy jest, z 12 lat temu wali wszyscy ome, testo i inne i mało ktory robił odblok i na złe to im nie powychodziło.

NIE mowie ze nie robili. Tylko dziwne jest ze teraz jak kazdy to robi, po poprawnych badaniach panela hormonalnego, wykazuje brak testu po takiej kuracji? jesli ktos caly rok czy wogole for life jest na kuracji hormonalnej to go wali odblok. Chce miec dzieci? wystaczy kilka dni HCG i jaja rusza. Ronnie Coleman nigdy nie schodzi z soku a ile dziaciakow facet naplodzil:)
Mnie kluje to ze dawniej temu nikt poprostu nie ''opiekowal'' sie tym tak jak teraz. Nienalezy zapominac ze efekty uboczne po saa, moga wyjsc dlugo po skonczeniu kuracji dopiero...dlatego tez uwazam ze powinno sie to robic z glowa.

urlich28
24-04-09, 20:01
My tu gadu gadu, a Pipowi trzeba ten Clomid rozpisac.

fallenursus
24-04-09, 20:19
PIpek jak nie wie co z clomem sie robi nie powienien wogole nic zaczynac.Z postu dino wichodzi na to ze nawet nie musi cloma wogole brac przeciez.





















18 dni po ostatnim strzale jak tam jakis dlugi ester byl. decanoate albo cus.pierwsze 3 dni 100mg i nastepne 3 i pol tygnia po 50mg. standart.

fallenursus
24-04-09, 20:54
to ci faken gratuluje i zazdroszcze odrazu.
czyli teoria ze wszystko zalezy od organizmu nigdy nie zostanie obalona niestety bo prawda jest taka a nie inna.

mnie na cacy pyklo przy 250mg entatu na tydzien niestety.i odblok calkowity mi zajol ponad 2 miechy.
u nas teraz dosc duzy klopot z pregnylem na dodatek wiec sie troche znowu boje. rozmawialem z pewnym lekarzem, polecil w polowie cyklona pyknac 2 tygodnie cloma po 50 niezaprzestajac cyklona oczywiscie. ze niby na przygotowanie systemu do odbloku. Spotkal sie z przypadkami gdzie tak robili w cyklonach z trenem i deka, co wiadomo knebluje na cacy. Podobno przechodzili przez odblok potem jak burza. Coprawda nie jest to lepsze od pregnylu no ale zawze cos,a mam troche duzo tych tabsow, wiec mozna sprubowac.

no dobra juz sie nie madrze :twisted:

fallenursus
24-04-09, 21:14
no sprinterzy w maratonach zawsze byli przecierz dobrzy:twisted:
nastepna akcja napewno sprubuje krutka...propek i cos dotego..moze master moze turek...jeszcze dobrze nie zaczolem tego a juz mysle o nastepnym..to chyab normalne, nie? :)

vold
26-04-09, 21:13
Tak profesjonalne cykle są w postach podwieszonych tak że nawet nie ma co się rozpisywać.

Standardowe pytania jak rozpisać 10 omki lub 100 mety.