PDA

Zobacz pełną wersję : co bedzie dobre??:)



rafal92
24-03-09, 23:36
Witam:)
ćwiczę już ok. rok z wakacyjna przerwa:)
przez pierwsze 3 miesiące chodziłem na siłke później była przerwa na prace po czy zakupiłem trochę sprzętu i zrobiłem własną domową siłownie i zacząłem trenować:)
plan mam już dobrze rozpisany i ćwiczę sobie na masę jak narazie na sucho bez białek i gainerów.
jednak teraz chciałbym zakupić sobie jakąś kreatyne i moze do tego własnie jakiegoś gainerka:)
może pomożecie wybrać coś odpowiedniego na pierwszy cykl:)

MolderDist
25-03-09, 00:00
Więc, najpiwer ćwicz dopóki nie zlapie Cię tak zwana "stagnacja" czyli pomimo dobrej diety/treningu/regeneraci nie idzie Ci tak jakbyś chciał wtedy użyj kreatyny

polecam Creatine3 z Activlaba bardzo dobre 3 formy kreatyny, ale to mówie podstawa DIETA i dopiero kiedy uznasz, że czas wtedy kreatyna.

Z gainerów moge śmiało polecić GainBody Machine Man 30 z Activlabu smak orzech włoski poprostu super. Sam cały czas jem i nie ma nic smaczniejszego.

Gainera używa napewno po treningu i tylko wtedy kiedy brakuje Ci kcal z diety. Ale dieta to podstawa, pamiętaj.

Toomekk6
25-03-09, 09:20
Jak to pierwsza kreatynka to tylko Zielona z Vitalmaxa;)

MolderDist
25-03-09, 13:28
czemu tylko?

kamil1141
25-03-09, 17:12
chodziło mu o te ze jest dobra:p na pierwsze spotkanie z kreta to mono, olima, vitalmaxa, fitmax'a duzy jest wybór.

rafal92
25-03-09, 19:09
aha ok:)
czyli mówicie żeby z kreatynka poczekać...ale gainera to na okrągło mogę wcinać co nie??

MolderDist
25-03-09, 19:11
Gainer tylko do uzupełnienia diety, którą musisz mieć jeżeli nie chcesz marnować czasu i pieniędzy.

Kreatyna gdy będzie poważny zastój.

Marcinek
25-03-09, 20:35
OLIMP Creatine Mega Caps 1250. pojechal z tematem. 1 cykl i gitara. moim zdaniem glupota na dzien dobry wrzucic w siebie 3 rozne kreatyny o.

reasumujac mono + delikatne bialeczko (WPC80 ostrowia).

grow up.