PDA

Zobacz pełną wersję : Spalenie tłuszczu



bartas91
24-03-09, 21:49
Witam. Dopiero zaczynam przygode z siłownią, ale wcześniej grałem w piłke nożną. Przez zimę nazbierało się trochę tłuszczu i chcialbym jak najszybciej to zrzucić. Ćwicze 3 x w tygodniu. Chce zacząć biegać. Pytanie moje dotyczy jedzenia, a konkretnie czego nie moge jeść a co jest dla mnie wskazane... Większość osób radzi zeby odlozyc węglowodany i tłuszcze i opierać się na białku... To co w takim razie mam jeśc?

bartas91
24-03-09, 21:51
moj wzrost 172cm waga 74kg

noiser
24-03-09, 22:17
Zgadzam sie z tymi osobami aczkolwiek nie mozes zupelnie odtswic wegli ... przyjmuj węgle w malych porcjach tak do 13 .. moze 14. A białko ... nie wiesz w czym jest białko? Mięso, fasola, twarogi, sery ;) Z mlecznych to polecam twarogi chude (zredukowana ilosc tluszczu) a mleko mozes 1%, mi 0,5% nie smakuje xD

pozdrawiam ;)


PS Staraj sie wplatac do diety sporo warzyw i owoców, z przewagą warzyw ;)

bartas91
24-03-09, 22:20
a co np z jogurtami w których jest wiecej wegli niz białka?

noiser
24-03-09, 22:28
Odstawic xD

noiser
24-03-09, 22:30
Jutro sprawdze ale chyba w lidlu sa ogólno dostepne takie jogurty co mają 0.1 % fatu i sporo bialka ... i malinowe .. są zajebiste xD

;)

bartas91
24-03-09, 23:19
ogólnie probowalem jogurty naturalne ale tego nie da sie jesc/pic :P

Jolly
25-03-09, 07:32
Kolego bartas: Sama dieta nic ci nie da. Owszem, w przypadku ujemnego bilansu tkanka będzie powoli schodzić, jednak zbyt mało aby osiągnąć szybkie efekty. Potrzebne są ćwiczenia interwałowe. Grałeś w piłkę, więc spokojnie dasz radę je wykonywać.

Do do samej diety to nigdy nie rezygnuj z białek w ilości 1 - 1,2g/kmc. Składnik niezbędny do budowy mięśni. Ogranicz tłuszcze, a ujemny bilans wypracowuj z redukcji węgli(w przypadku gdy redukcja tłuszczy nie wystarczy). Odstaw też przekąski, coca-cole, słodzone cherbaty/kawy, cukierki, chipsy, pizze, fast foody itp itp...

//Jolly